Pleť v zime výrazne trpí. Chladné sychravé počasie, mráz, prekúrené miestnosti aj nedostatok pobytu na čerstvom vzduchu a málo slnka jej škodia, pokožka stráca vlhkosť, môže byť napnutá a citlivá, s nepekným šedým nádychom. Ako jej pomôcť? Doprajte jej potrebnú výživu prírodnými účinnými látkami.
Skvelý je napríklad Nature BIOactive výživný olej českej kozmetiky, postavenej na francúzskych základoch, For Life & Madaga. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E.

Prípravok je založený na báze čisto prírodných ekologických BIO surovín a pleti tak zabezpečuje potrebnú detoxikáciu, zabraňuje tvorbe vrások, spomaľuje procesy starnutia pleti a podporuje regeneráciu pokožky. Príjemný olej sa ľahko rozotiera, rýchlo vstrebáva a na pleti tak nezanecháva nepríjemný mastný film. Je určený predovšetkým na suchú, normálnu a zmiešanú pokožku a vhodná je jeho aplikácia večer na vyčistenú pleť. Stačí ho jemne vmasírovať najmä do oblasti očného okolia, pri suchej pleti aj na tvár, krk a dekolt. Je dodávaný v elegantnej priehľadnej fľaštičke s posuvným dnom, vďaka ktorému má užívateľka dokonalý prehľad o stave a množstve oleja. Krásna, zdravá a vyživená pleť bude pravidelným používaním samozrejmosťou.

Kúpite na www.forlifemadaga.com.

foto: Nature BIOactive / pixabay.com

3 KOMENTÁRE

  1. Tento krémik je zmesou prírodných vyživujúcich olejov-argánový, jojobový, marhuľový,olivový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E.

  2. Obsahuje zmes prírodných vyživujúcich olejov, ako je argánový, jojobový, olivový, marhuľový a slnečnicový olej v BIO kvalite a prírodný vitamín E.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu