Nádych, výdych – je tu JUST NEON YOGA

14. 3. 2018 sa v Hot Yoga Centre v Petržalke uskutočnila netradičná tlačová konferencia k projektu JUST NEON YOGA by Huawei, na ktorej sa zúčastnilo niekoľko známych osobností ako ambasádorka projektu Adriana Špronglová, influencerka Tatiana Žideková, food blogerka Simona Škodová, či moderátor podujatia a herec Juraj Bača. Niesla sa v znamení „neon yogy“ a atmosféra bola nabitá energiou.

V dnešnej uponáhľanej dobe chýba ľuďom najmä drahocenný čas, preto sa táto akcia konala veľmi netradične, kde všetci spomalili a na chvíľu sa stíšili. Tlačová konferencia začala hodinou yogy, kde mali pozvaní možnosť načerpať novú energiu potrebnú na ich ďalšie fungovanie počas dňa.

Netradičnosť tejto udalosti nespočívala len v jej obsahu. Celá atmosféra sa totiž niesla v neónovom duchu, keďže presne o mesiac ožije neónovými farbami aj Hant Aréna v Bratislave.Moderátorom podujatia je Juraj Bača, ktorý sa nám priznal, že sám by chcel s cvičením yogy začať, a tiež by chcel chlapom ukázať, že toto cvičenie nie je čisto ženská záležitosť.

Samotné podujatie JUST NEON YOGA by Huawei sa uskutoční 15. 4. 2018 o 11:00 v Hant Aréne v Bratislave. Ide o 1. ročník eventu,kde si budú môcť účastníci vychutnať dva druhy yogy – basic power, a to veľmi netradične – pod UV svetlami a v sprievode živej hudby. Okrem toho bude na zúčastnených čakať program v podobe vystúpenia Mirky Miškechovej, huslistu Marca Rajta, Beauty zóny s Oriflame, odľahčený gastronomický zážitok s radou LaktoFree od Raja a yoga workshopov s HYC a Flexity. Ambasádorkami tohto projektu sú Lenka Šóošová a Adriana Špronglová, ktorá povedala, že sa tento netradičný projekt rozhodla podporiť preto, aby si ľudia vytvorili vzťah k yoge zábavnou formou a nemali o tomto cvičení predsudky, že je to pomalé a nezáživné.

Partnerom JUST NEON YOGA sa stala aj spoločnosť Huawei, ktorá si dala za cieľ motivovať ľudí k prirodzenému ľudskému kontaktu. Podľa výrobcu je smartfón síce dôležitým pomocníkom, no nemáme zabúdať žiť v prítomnosti a stretávať sa s ľuďmi aj na takýchto príjemných akciách.

„Neon joga je unikátny projekt, ktorý, verím že, prinesie množstvo pozitívnych emócií, ojedinelých zážitkov a jedinečných okamihov. Rozhodli sme sa zapojiť do tohto projektu, keďže Huawei ponúka špičkové produkty v oblasti mobilnej fotografie, ktoré dokážu tieto unikátne momenty zachytiť akoby boli skutočné tu a teraz,“ hovorí Roman Vaňko, marketingový riaditeľ Huawei.

foto: JUST NEON YOGA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu