Balaton Sound – pláž, slnko, hudba. Jeden z najrenomovanejších a najpodmanivejších elektronických plážových festivalov pod holým nebom v Európe sa v roku 2023 opäť vracia a predstavuje tých najväčších umelcov a DJ-ov, ktorí sú v súčasnosti na elektronickej scéne. Od 28. júna do 1. júla prinesú top hudobné veličiny ako Armin Van Buuren, Don Diablo, Dimitri Vegas & Like Mike a ďalší svoje najväčšie hity, aby rozžiarili pobrežie Balatonu.

Balaton Sound, ktorý sa nachádza na idylickom jazere Balaton v Maďarsku, sa vracia v roku 2023 a ponúka bezkonkurenčný luxusný VIP zážitok s dôrazom na niektoré z najväčších svetových mien elektronickej hudby. Festival bude hostiť odborníkov tanečného parketu ako Armin Van Buuren a Don Diablo, hit makerov Dimitri Vegas & Like Mike, ale tiež vracajúceho sa Hardwella. A čo viac, jeden z najunikátnejších britských umelcov Dimension, ktorý je čerstvo po vypredaní ikonickej Printworks, vystúpi po boku takých obľúbených umelcov, ako sú KSHMR, Kungs, Ofenbach, Joel Corry a mnohích ďalších umelcov, ktorí ešte nie sú ohlásení.

Po jedinečných VIP zážitkoch pozdĺž trblietavého jazera sa tohtoročný festival môže pochváliť aj novými plánmi pri jazere. Po pridaní denných plážových klubov na tento rok zažijú návštevníci festivalu predstavenie rôznych pouličných divadiel spolu s extravagantnými módnymi prehliadkami s medzinárodnými návrhármi a sériou relaxačných aktivít vrátane jogy a mnohých ďalších.

Balaton Sound ponúkne na tohtoročnom festivale aj viac možností ubytovania; s tradičnými možnosťami kempovania a glampingu. Exkluzívny VIP dovolenkový balíček bude možné zakúpiť aj v 5* hoteli BalaLand, ktorý sa nachádza v pešej vzdialenosti od festivalu s apartmánmi s výhľadom na jazero.

Balaton Sound, ktorý je obklopený tými najlepšími maďarskými vinohradmi ponúkne pre milovníkov jedla a vína najvyberanejšie produkty z celého regiónu. VIP sekcie festivalu sa môžu pochváliť množstvom aktivít – od kozmetického salónu až po čerstvé nápoje pri príchode, ako aj exkluzívne párty a prekvapenia, ktoré si nesmiete nechať ujsť

Anna Filutas (manažérka festivalu BS) povedala: „V tomto úplne prvom oznámení môžete vidieť, že už máme interpretov zo samotného vrcholu zoznamu 100 najlepších DJov, DJ Mag, ako sú Armin Van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike. , Don Diablo, KSHMR alebo Vini Vici‘. Balaton Sound je neprehliadnuteľným miestom pre večerné párty s nezabudnuteľným východom slnka na pláži Balaton, ale je to aj skvelá destinácia na načerpanie nových síl počas dňa. Okrem toho sa snažíme uspokojiť všetky potreby návštevníkov festivalu od dobrodružných kemperov až po návštevníkov hľadajúcich pohodlie a 5-hviezdičkové služby.

Miestna značka B My Lake aj tento rok spája sily s Balaton Soundom a privíta umelcov z undergroundovej hudobnej scény. Ďalší umelci budú oznámení v najbližších mesiacoch.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu