Máte už nové plavky na letnú sezónu? Najhorúcejšie módne trendy nájdete na Astratex

0
159
Plavky pre romantické na Astratex

Na nákup kvalitných plaviek, ktoré výborne sedia na postave, nie je nikdy neskoro. A vlastne ani priskoro. Vzhľadom na súčasný trend tráviť aj zimné dovolenky skôr niekde v exotike než na horách, sa výber plaviek stal v podstate celoročnou záležitosťou. Viete, aké módne trendy ovládnu trh s plavkami tento rok? Najhorúcejšie novinky 2024 prináša spoločnosť Astratex.

Nové plavky od Astratexu podporujú sebavedomie žien. Vďaka špecialistom, ktorí plavky navrhujú, v každom z troch tohtoročných základných módnych trendov si určite vyberú milovníčky bikín aj tie, ktoré uprednostňujú jednodielne plavky.

Dotyk luxusu

Čierna farba je základom každého šatníka. Pokiaľ k nej pridáte zlatú farbu, váš outfit získa nádych luxusu. Platí to aj pri plavkách. V tejto kombinácii sa budete navyše cítiť naozaj sexi, pretože je jednoducho úchvatná. Tak prečo sa neukázať na pláži práve v takých plavkách?

Plavky s dotykom luxusu

Kolekcia Shiny Brown

V súlade s tohtoročnými módnymi trendmi môžete si na leto vybrať plavky v kombinácii čiernej a hnedých odtieňov. S novou kolekciou Shiny Brown od Astratexu doslova zažiarite. A to nielen vďaka plavkovému  materiálu so špeciálnym efektom, ktorý sa na slnku ligoce, ale aj vďaka špeciálnym dôsledne prepracovaným strihom. V novej kolekcii si môžete zvoliť klasické dvojdielne plavky, bikiny alebo jednodielne sťahovacie plavky. S kolekciou Shiny Brown sa môžete stať hviezdou pláží.

Plavky Shiny Brown

Pre romantické duše

Leto do našich šatníkov prinavracia farby. Jednou z tohtoročných trendových farieb je ružová. Práve táto farba prináša veselší dizajn, ktorý vám v letných dňoch mimoriadne pristane.

Zahaľte sa do závoja

K moru je veľmi obľúbená i praktická plážová tunika. Oceníte ju predovšetkým pri prechádzkach po pláži, lebo zahalí pokožku do ľahučkého závoja látky a ochráni ju pred slnečnými lúčmi. Tunika Anne Long je z rýchloschnúceho materiálu.

Bohatý výber plaviek nájdete na e-shop www.astratex.sk. Kúpené plavky si vyskúšate doma bez zhonu a stresu. Ak vám náhodou nesedia, môžete ich bez obáv vrátiť a peniaze dostanete späť. Pri nákupe nad 19 € je doprava zadarmo.

Plavky Plážová tunika Anne Long

Pripravila: Dagmar Pavlová
Foto: Astratex

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu