Aj vy sa už tešíte, že po dlhej zime môžete konečne vymeniť hrubé svetre a bundy za ľahšie vzdušnejšie odevné kúsky? A viete, čo je ešte skvelé na prichádzajúcej jari? Svieže farby a kvetinky všade naokolo. Práve to nájdete v KiK v novej dámskej kolekcii, ktorá vám vyčaruje štýlové jarné oblečenie.   

Vzory patria k jari

Voľné blúzky vo svojom šatníku jednoducho musíte mať. Okrem toho, že sú šik, sú aj praktické. Dlhú dámsku pásikavú blúzku (za 9,99 eur) môžete nosiť s dlhými legínami alebo džínsami, ale aj celé leto ku krátkym nohaviciam. Spodnou vrstvou môže byť napríklad cropp top. Ak si blúzku rozopnete,  vytvoríte si príjemný a pohodlný trendy look. Kvetinové motívy k jari nepochybne patria. Dámske tričko (za 5,99 eur) či dámsku blúzku s kvetinovým vzorom (za 6,99 eur) jednoducho zladíte s bielymi či tmavými  nohaviciam. Blúzku s kvetinkami môžete v spodnej časti zviazať a urobiť tak z nej kratšiu verziu, ktorú doladíte k nohaviciam s vysokým pásom. 

Nadčasové farby nohavíc

Vzdušnosť a pohodlnosť oceníte iste aj pri nohaviciach. K nim sa výborne hodí košeľa, tenší pulóver, ale aj obyčajné tričko. Ak máte radšej obtiahnuté kúsky, siahnite napríklad po bielych dámskych džínsoch (za 12,99 eur), ktoré sú ako stvorené na nosenie v jarnom i letnom období. Skvele k ním doladíte blúzky, pulóvriky či tričká akejkoľvek farby a vzorov. Pre ešte väčšie pohodlie si vyberte dámske nohavice (za 9,99 eur) s gumou v páse. V KiK nájdete všetky kúsky vo viacerých farbách.

Tip KiK: A ak hľadáte niečo pohodlné na spanie, spravte si radosť aj s pyžamovými nohavicami s jarným kvetinkovým motívom na pastelovo zelenom podklade (za 6,99 eur). Iste ich využijete aj ako súčasť pohodlného domáceho oblečenia. 

Foto: KiK

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu