Nová pesnička Domino speváčky Natálie Hatalovej je o rozpade partnerského vzťahu. Napriek tomu je to veselá tanečná skladba, pretože, ako Natália hovorí, rozchod je niekedy jedinou správnou cestou. Talentovaná speváčka so zamatovým hlasom takto vyzýva všetky ženy, aby sa ani po zlomovom období nebáli ísť za svojimi snami a víziami

Natália Hatalová spieva v novinke Domino o rozpade vzťahu. Text na hudbu od Maxa Mikloša a Alexandry Okálovej si napísala speváčka sama. Neznamená to však, že by práve prechádzala nejakou krízou vo vzťahu. Naopak, s manželom sú veľmi šťastní. Natália si však ešte dobre pamätá na časy, keď sa aj ona trápila pre lásku. Hovorí: „Čerpám v značnej miere aj z vlastnej skúsenosti. Už 10 rokov som síce šťastne zadaná, ale predtým som šťastie v láske veľmi nemala. Uvedomujem si, aké mám šťastie, pretože nie všetci okolo mňa to majú takto. Inšpirácia je všade okolo nás a treba byť len vnímavý. V istom momente, keď sa už vo vzťahu viac trápite, prechádzate si rôznymi krízovými obdobiami, vtedy je jedinou cestou odísť. Pesnička však nie je o smutnej a zronenej žene po rozchode, ale naopak – o tej silnej žene, ktorá ide ďalej za všetkými svojim snami a víziami“.

Pesnička dostala názov Domino, pretože podľa Natálie práve táto hra dokonale ilustruje to, aké môžu byť vzťahy krehké. Aj v živote si veľakrát niečo tvoríte. Dôveru, hodnoty v sebe. Každý vzťah sa buduje na niečom inom. Ale niekedy sa to v priebehu pár chvíľ dokáže zrútiť ako kocky z domina. Následne, keď staviate opäť, už oveľa viac prehodnocujete, ako tie kocky postaviť,“ dodáva. 

Singel vznikol tak, že prvá bola na svete hudba z dielne Maxa Mikloša a Alexandry Okálovej. Až potom k nej Natália napísala text. Spolupráca s Natáliou stále pokračuje, tvoríme ďalšie piesne. Je to talentovaná speváčka a obrovský profík. Myslím, že sme sa hudobne dobre zladili,“ vraví Maxo Mikloš.

Pieseň Domino dostala  aj vizuálnu podobu. Na klipe Natália spolupracovala s dlhoročným kamarátom a spolupracovníkom Adamom Ligockim. Natália v ňom dokazuje, že je i výbornou tanečníčkou. 

„S Maxom je to naša prvá spolupráca a mám z nej radosť, pretože presne v takýchto tanečných songoch sa cítim ako doma. Adam Ligocki zas presne vystihol, ako tému uchopiť vizuálne. Klip nie je nositeľom príbehu, len akýmsi obrazovým odrazom emócie piesne. Ako som už spomínala, zobrazuje silnú ženu, ktorá sa lúči so svojou minulosťou s hrdosťou.  Je to tá fáza, keď slzy, sľuby a nové šance už sú dávno prekonané. Ako sa spieva na začiatku – stop, bolo toho dosť! Tanečnosť piesne len nadľahčí celú tému,“ uzatvára Natália. 

Singel Domino je predzvesťou ďalších singlov, ktoré Natália vydá už čoskoro. Takže jej fanúšikovia sa už teraz môžu tešiť.

Foto:  Valéria Cheban

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu