Tiež sa neviete dočkať začiatku školského roka? Niekto sa teší na spolužiakov, iní už teraz odrátavajú dni do ďalších prázdnin. V oboch prípadoch to je skvelá príležitosť na doplnenie svojho šatníka. Bratislavská predajňa Footshopu na kúsky z novej kolekcie ponúka zľavu až 40%! 
Slnečné lúče nás síce ešte pár týždňov budú sprevádzať, no začiatok školského roka neúprosne klope na dvere. Nákup zošitov si pokojne nechajte na poslednú chvíľu, no s výberom pohodlného oblečenia, štýlových topánok a novej „školskej tašky“ by ste dlho čakať nemali. Ľahko sa vám totiž môže stať, že tie najlepšie kúsky budú vypredané. 

Praktický batoh, ktorý vám bude nejeden spolužiak závidieť môžete získať už za pár desiatok eur. Na výber sú obľúbené značky ako Vans, Adidas, Herschell či Eastpak. Pri výbere sa nebojte odviazať, pretože svoj batoh môžete využiť aj ako príručnú batožinu na dovolenke či víkendovom tripe s partiou. Milovníkov skupiny Daft Punk určite potešia novinky od značky Maison Kitsuné, za ktorou stojí bývalý producent spomínaného hudobného dua. Jednotlivé kúsky sa nesú v znamení pohodlných strihov s nádychom francúzskej elegancie a súčasných trendov. Nové kúsky ponúkajú aj obľúbené značky Nike, Puma, Champion či Reebok

Ak hľadáte niečo menšie, zrejme oceníte trendy ľadvinku, do ktorej bez problémov hodíte telefón, peňaženku a kľúče od bytu. Zároveň oživíte svoj každodenný outfit a zbavíte sa plných vreciek. 

BACK TO SCHOOL 
Nestihli ste nakúpiť v letných výpredajoch? Nevadí. Footshop teraz svojim zákazníkom ponúka špeciálnu akciu BACK TO SCHOOL. Pri nákupe v bratislavskej predajni môžete získať zľavu až 40%. Postačí, ak si od 19.8 do 8.9 zakúpite dva produkty z novej kolekcie, a na lacnejší kúsok automaticky získavate zľavu 40%. 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu