Nech je zima teplá kožušinová a vestová!

Vesty nepatria iba chladnejšej jesennej móde, či k rozkvitajúcej sa jari. Aj túto zimu sa im darí!

Kedy si zimu vychutnáme? Keď sa vonku „chumelí“, keď máme v rukách teplý čaj alebo iný obľúbený zimný drink a keď je nám teplo v krásnej zimnej móde. Tá správna kombinácia? Kožušinová vesta a vy!

…chlpy, chlpy, chlpičky a vestičky…

Tie sú MUST HAVE! Nenosia sa iba celé kožuchy, ale aj ich „menšie“ verzie. Resp. tie o niečo ochudobnené. Chýbajú im rukávy. No nie je to žiadna chybička krásy. Skôr naopak. Pridáva to na ich multifunkčnosti.

…rôzne chlpy, iné farby, rozličné využitie…vestičky pre každodennú zimnú extravaganciu…

Štýly, motívy a strihy. Chlpatá vestička túto sezónu hýri! Využitie? Pod kabátik na tričko, nech vás hreje zvnútra. Na koženú bundu, nech ste v zime luxusná a aj ku koktejlkam. Nepokazí eleganciu romantického outfitu a príjemného večera.

…jedna vesta a dosť! Outfitu nech vládne jednoduchosť!

Ak si práve dnes vyberiete svojho bezrukávého chlpáča, ďalej buďte skromné! Aspoň, čo sa definitívneho looku týka. Nepreháňajte to s inými výraznými kúskami. Nezvíťazili by ste. Vesta sa doslova bije s inou extravaganciou. Zaslúži si svoje miesto, tak nech žije iba ona!

Lebo iba s ňou to je tá práva zima 2017/2018. Evokuje teplo Vianoc, atmosféru a vôňu sladkých dobrôt a nápojov. A bude vám aj naozaj teplo. MUST HAVE vesta kožušinová – šťastnú a veselú zimnú módu prajeme!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: tumblr.com, pluska.sk, mayoralmoda.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu