Určite ste už mnohokrát prezerali rôzne magazíny a internetové stránky, kde ste videli perfektné fotografie, a v duchu ste si povedali – aj ja chcem takú fotku. Častokrát závisí výsledok perfektnej snímky na prostredí, póze a na fotografovi. Nemusíte si ale zabookovať hneď fotografa na profesionálne fotenie. Stačí aj si nájdete vo svojom albume fotku, ktorá sa vám najviac páči. A práve táto fotka, ktorej možno na prvý pohľad chýba niečo umelecké, sa môže pretaviť do hotového umenia.

View this post on Instagram

??total black @karpunina.k

A post shared by Виктория (@viktoria_rocheva) on

Zverte do rúk svoju obľúbenú fotku odborníkovi, a uvidíte, aký zázrak z toho vznikne

Viktoria Rocheva je talentovaná ilustrátorka, ktorá premení ktorúkoľvek fotografiu, na hotové umelecké dielo. Pri pohľade na jej obrázky si budete myslieť, že sú to fotky ako keby vystrihnuté z magazínu. Ako nám sama prezradila, umenie jej bolo vždy blízke, ale k ilustráciám sa dopracovala až minulý rok. Predtým malovala obrazy štetcom a ceruzkami a snažila sa dostať na plátno to najrealistickejšie dielo.

Tvorba digitálnych ilustrácií ju natoľko oslovila, že teraz sa tomu venuje naplno. Maľbu neštudovala, ale venovala umenie najviac svojho voľného času. Všetkému, čo sa jej dostane do rúk, venuje maximum pozornosti a výsledok jej práce odzrkadľuje jej neskutočný talent.

Ak by ste chceli niekomu venovať originálny darček, alebo si urobiť sebe radosť a obdarovať sa nádhernou ilustráciou, ktorá bude visieť na stene vašej obývačky, Viktoria vám veľmi rada pripraví unikátne dielo podľa vašich želaní.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu