Nevesty chcú v posteli divocha

only 18+

Aj keď na svoj zelený vienok často pozerajú ďalekohľadom a z letmého dotyku partnera majú v bruchu skôr kŕče ako motýle, aj nevesty stále ostávajú vášnivými ženami. Chcú byť dobíjané (po prečítaní 50 odtieňov sivej aj dobité), obskakované a zároveň nie príliš dominantné, aby od nudy v posteli nezačali zívať. Po čom však mladé nevesty naozaj túžia? Môže im to bežný chlap z mäsa a kostí vôbec splniť?

Trápna premiéra?!

„Pred svadbou som s priateľom nespala. Niežeby som nemala chuť, ale taká bola dohoda. Preto som mala veľké očakávania a nevedela, čo mám presne robiť,“ začína svoje rozprávanie Lucia, ktorá po svadobnej noci (podobne ako stovky neviest) namiesto hlasných vzdychov fučala unavená do vankúša. Až na druhý deň povedala svojmu panenstvu definitívne „pápá“. „Bolo to zvláštne. Pýtala som sa samej seba, prečo sa o sexe toľko hovorí. Nič som z toho nemala. Pred manželom som sa ďalší týždeň hanbila,“ hovorí. Činnosť, vďaka ktorej sa posteľ stáva takým obľúbeným miestom, sa Lucii postupne zapáčila. Hanbu zahodila do kúta a pýtala si viac. Pozornosti, nežností, sladkých slov. „Dnes som to ja, kto si pýta sex. Potrebujem vedieť, že som milovaná a rozmaznávaná.“

Väčšia zábava

Príbeh Andrey a Petry je iný. Obe svojho partnera poznali roky a sem-tam bojovali so zajačími úmyslami užiť si so samcom z práce. Nakoniec vydržali a prsteň na ruke im je výstrahou, aby sa držali len manželových slipov. „Prvé noci po svadbe som sa nechala oslovovať novým priezviskom. Strašne sme sa na tom smiali. Martin bol ku mne pozornejší a dlhšie sa so mnou hral. Netrvalo to však dlho,“ spomína Andrea s tým, že po pár mesiacoch musela manžela ťahať od telky a vábiť ho čipkami na nohavičkách. Petra si svoju dávku potešenia pýta pravidelne. Sex sa podľa jej slov zlepšil. „Nemusíme sa skrývať ani nikoho prosiť o voľnú izbu. Môžeme sa uvoľniť bez toho, aby si o nás šepkali,“ priznala.

Chodiaca lenivosť

Oslovené nevesty priznali, že viac ako neumyté hrnce im vadí doprosovanie sa. Ich manželia nie sú takí „strelení“ ako pred svadbou a napríklad nápad zašantiť si v aute okamžite vysmejú. Vraj ich niekto môže vidieť, v aute je zima, majú tesný opasok, nové poťahy, nefunkčnú ručnú brzdu a ďalších pár manželských výhovoriek. Zabudli riskovať, zvádzať, snažiť sa. V posteli sa len ventilujú a v hlave majú termíny, uzávierky, šéfa a všetko, čo má od manželskej kamasútry veľmi ďaleko. A okrem toho nafučanú ženu, ktorá chce namiesto spiaceho princa perverzného divocha.

Preto nezabúdajte, milé dámy. Všetko si pýtajte a hovorte s partnerom na rovinu. Nedomyslí si totiž nič… 

WM

foto: pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu