Cinema City Eurovea je nielen najväčším megaplexom na Slovensku, ale zároveň ako jediný ponúka oddelenú VIP zónu s all-inclusive ponukou. V cene VIP vstupenky máte neobmedzenú konzumáciu teplého a studeného bufetu, popcornu, nachos a nealkoholických nápojov.

Vychutnať si tiež môžete naše dezerty a teplé nápoje, ako je káva alebo čaj. Užite si príjemnú večeru v útulnom lobby a sledujte filmy z kožených a polohovateľných sedačiek. Stretnite sa s priateľmi, zorganizujte pracovný meeting alebo vyrazte na rande. Prekvapte svojich priateľov a rodinu týmto luxusným miestom. Ponuka najnovších filmov a vlastnej kuchyne zaujme každého!

Po zakúpení lístkov vás personál kina usadí v špeciálnej miestnosti, kde si pol hodinu pred samotným kinom môžete vychutnať bohatú večeru. Na výber máte niekoľko jedál a samozrejme nechýbajú ani sladkosti. Čo najviac poteší fanúšikov kina je neobmedzená konzumácia popcornu a nachos. Samoobslužný bar je k dispozícii aj 60 minút po začiatku projekcie.

Darujte návštevu VIP ako darček! Poukážky do VIP zóny sú k zakúpeniu na pokladniach všetkých našich multiplexov na Slovensku.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu