Dlhé zimné večery sú za dverami. Stmieva sa čoraz skôr, vonku je sychravo a vy si chcete zmysluplne užiť čas so svojimi blízkymi v teple domova. Máme pre vás tip.  Vyskúšajte spolu s rodinou, priateľmi či návštevou novú spoločenskú hru Kúzlo Vianoc z vydavateľstva Familium. 

Kúzlo Vianoc je hra, vďaka ktorej si s rodinou užijete veľa zábavy a pravej vianočnej atmosféry. Úlohou hráčov je pomôcť spoločne Márii a Jozefovi dostať sa do Betlehema. Cestou plnia rôzne úlohy a dozvedia sa zaujímavé veci o Vianociach. Kto dokáže zaspevať vianočnú koledu? Kto pripraví ten najlepší vianočný nápoj? Viete, prečo patrí k Vianociam vianočný stromček? A čo všetko viete o vianočnej hviezde? Vyhráva ten, kto prinesie Ježiškovi najviac darov, ktoré cestou postrácali Traja králi a nepozorní pastieri.

Hra vám spríjemní čas adventu a čaro vianočných sviatkov a je inšpiratívnou a stmeľujúcou aktivitou pri adventných i vianočných stretnutiach s blízkymi. Je jednoduchá na pochopenie a dokáže zabaviť všetky generácie. Môže sa hrať opakovane a zakaždým bude celkom iná a zábavná. Určená je pre 2 až 16 hráčov všetkých generácií.  

Kúzlo Vianoc kúpite na www.familium.sk a v sieti kníhkupectiev. 

www.familium.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu