Pre oživenie prirodzenej krásy suchých a hrubých vlasov

V rade vlasovej starostlivosti Botanic Therapy sa opäť spojili odborné znalosti z oblasti botaniky a vlasovej starostlivosti a vznikol nový rad so starostlivo vybranými ingredienciami, preslávenými pre ich prírodnú silu: kokosové mlieko a makadamiový olej.

Vyživujúce a zjemňujúce vlastnosti oboch ingrediencií sú naplno využité v unikátnej receptúre, ktorá dodáva vlasom od korienkov ku končekom výživu, pružnosť a jemnosť, bez zbytočnej záťaže.

KOKOSOVÉ MLIEKO, účinná a overená ingrediencia

HISTORIA STAROSTLIVOSTI, CELÝ RAD BENEFITOV

Jedná sa o ingredienciu, ktorá je po celom svete označovaná za jednu z najcennejších

a najužitočnejších. Od Ázie, cez Afriku k tichomorským ostrovom, do Južnej Ameriky a oblasti Karibiku, všade je využívaná buď ako potrava, tradičné liečivo alebo prírodná starostlivosť Výnimočnosť kokosového orecha spočíva v jeho celkovom využití, pretože ponúka okrem dužiny, z ktorej je vyrábané kokosové mlieko a kokosový olej, tiež osviežujúci kokosovú vodu. Boj proti suchej pokožke, alebo vlasom, jemné čistenie pleti, hĺbková hydratácia a mnoho ďalšieho – kokos ponúka niekoľko spôsobov použitia, či už v starostlivosti o pleť, pokožku celého tela ale aj vlasov. Niet divu, že je tento malý prírodný zázrak používaný už po tisícročia.

Vedeli ste, že …

Naše kokosové mlieko, pestované vo Francúzskej Polynézii, je prírodnou obnoviteľnou ingredienciou, ktorá sa získava extrakciou z buničiny zrelých hnedých jadier.

MAKADAMIOVÝ OLEJ, záchrana nielen pre vlasy

UDRŽITELNOSŤ A SILA

Náš makadamiový olej je obnoviteľného prírodného pôvodu a je vyrábaný pomocou šetrného procesu. Pochádza z farmy v Guatemale, ktorá získala certifikát pre dodržiavanie zásad udržateľného poľnohospodárstva. Je vyrobený z tropických orechov, ktoré sa ručne zberajú a následne lisujú, a výsledkom je svetlý, bohato vyživujúci olej, ktorý sa ľahko vstrebáva a dodáva vlasom hebkosť bez zaťaženia.

NAŠA CESTA K BIODEGRADABILITE

Botanic Therapy neustále usiluje o zníženie ekologického dopadu vďaka zlepšeniu biodegradability svojich produktov, rovnako ako používaním recyklovaných materiálov na výrobu ich obalov:

Všetky produkty BOTANIC THERAPY sú vyrábané v továrni zaväzujúce sa k trvalo udržateľnému rozvoju: menej emisií CO2, menej spotreby vody, menej odpadu. Viac informácií na www.loreal.com.

SOFISTIKOVANÁ, PODMANIVÁ VÔŇA

Produkty vlasovej starostlivosti Botanic Therapy sú typické svojou účinnosťou vďaka obsahu prírodných zložiek, ale aj jedinečným zážitkom pre všetky vaše zmysly. Rad Coco Milk & Macadamia zahalí vlasy do dokonalej vône a umývanie vlasov tak bude skutočným terapeutickým zážitkom.

Hlava:

Kokosová voda, broskyňa

Srdce:

Kokosové mlieko, heliotrop, mango

Základ:

Vanilkový krém, mandle, biele pižmo

RAD COCO MILK & MACADAMIA

Vyživujúci a zjemňujúci šampón – bez silikónov pre prirodzené vlasy:

Po jeho použití sú vlasy intenzívne vyživené a posilnené, žiari zdravím, sú viditeľne lesklejšie, pružné a hebké na dotyk. Krémové zloženie nedráždi vlasovú pokožku a zahalí vlasy jedinečnou vôňou, bez toho aby ich zaťažovalo.

Vyživujúci a zjemňujúci balzam:

Šampón skvele doplní balzam z rovnakej série, vďaka ktorému sa vlasy po umývaní krásne rozčesávajú. Sú ešte vyživenejšie lesklejšie a pružnejšie.

Maska s multifunkčným využitím:

Hviezdna starostlivosť pre hĺbkovú výživu vlasov až do ďalšieho umytia zanechá vlasy jemné a pripravené na akýkoľvek ďalší styling. Deň po dni sú vlasy lesklejšie a žiarivejšie.

Môže byť použitá tromi spôsobmi:

1. Ako maska pre výživu vlasov

2. Ako bezoplachová starostlivosť do vlhkých vlasov proti štiepeniu a pre uhladenie vlasov

3. Ako bezoplachová starostlivosť do suchých vlasov pre skrotenie poletujúcich vlasov počas dňa

foto: L’Oréal

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu