Novinka Annabelle Minerals Softie je šetrná k pleti aj k planéte

0
493
Annabelle Minerals SOFTIES

Máte pocit, že hubky na líčenie ste už v ponuke Annabelle Minerals videli? Je to pravda! Nové SOFTIES sú však vyrobené z inovovaného materiálu, ktorý nič neuberá na ich pôvodnej jemnosti, zároveň je však aj ekologický.

Všetky typy a veľkostí hubiek Annabelle Minerals Softie sú vyrobené z ryžovej slamy. Teda z materiálu, ktorý vzniká ako odpad pri produkcii ryže. Vďaka vysokému obsahu celulózy má táto hmota mäkkú a pružnú štruktúru, ktorá zaručuje, že hubka príjemne kĺže po pokožke a precízne nanesie kozmetiku presne tam, kam potrebujete. Ryžová slama je navyše biologicky odbúrateľná. Keď bude teda hubka opotrebovaná, s čistým svedomím ju môžete vyhodiť, pretože nezaťaží planétu.

Ako nanášať líčidlá pomocou hubiek Annabelle Minerals Softie

  1. Pred aplikáciou hubku dobre navlhčite a kozmetickým obrúskom alebo čistým uterákom z nej vytlačte prebytočnú vodu.
  2. Nasypte potrebné množstvo produktu do vrchnáčika.
  3. Ponorte hubku do produktu a krúživými pohybmi ho rozpracujte, kým nedosiahnete požadovanú textúru.
  4. Pokračujte aplikáciou produktu na pleť.
  5. Z hygienických dôvodov nezabudnite udržiavať hubku čistú.

Mint Softie

Hubka v tvare hrušky je ideálnou voľbou pri aplikácii minerálnych produktov metódou na mokro. Ľahko, rýchlo a rovnomerne s ňou nanesiete produkty na väčšej časti tváre, ale aj do záhybov. Pomocou špičky sa naopak dostanete do ťažšie prístupných miest okolo nosa a očí.
(Cena: 5,90 €.)

Peach Softie

Máte radi komplexné líčenie a prirodzený vzhľad? Potom je Peach Softie tou pravou voľbou! Hubkou so skosenou stranou ľahko nanesiete mejkap aj na väčšie plochy, ako sú líca a čelo, zatiaľ čo užšou časťou sa dostanete do oblastí okolo nosa a očí.
(Cena: 5,90 €.)

Pink Softie L

Hubka v tvare slzy veľkosti L na aplikáciu minerálneho mejkapu metódou na mokro. Je vhodná aj na aplikáciu púdru, líčenky či bronzera. Jej tvar a rozmery sa hravo prispôsobia tvári a tak vám pomôže aplikovať produkty rovnomerne bez nežiaducich šmúh.
(Cena: 5,90 €.)

Pink Softie M

Hubka v tvare slzy v strednej veľkosti – M je navrhnutá špeciálne pre jednoduchú a pohodlnú aplikáciu minerálnych produktov, najmä púdru metódou baking. Je ideálna na jednoduché vytvorenie prirodzených kontúr.
(Cena: 4,90 €.)

Pink Softie S

Hubka v tvare slzy veľkosti S je ideálna pre jednoduchú a rovnomernú aplikáciu minerálneho korektora metódou na mokro. Vďaka jej veľkosti s ňou ľahko nanesiete produkty pod oči alebo na ťažko prístupné miesta okolo nosa.
(Cena: 3,90 €.)

www.annabelleminerals.com/sk_sk/

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu