Donald Robertson x Westwing Collection prináša umenie pre váš interiér

0
723
Donald Robertson x Westwing Collection

Westwing sa spojil s populárnym americkým ilustrátorom Donaldom Robertsonom. Výsledkom spolupráce je limitovaná kolekcia Donald Robertson x Westwing Collection, ktorá otvára dvere do krajiny pop-artu vďaka bohatosti vzorov, farieb a jedinečnému štýlu umelca. K dispozícii na Westwing.sk od 30. júna 2022.

Od MAC Cosmetics, redaktorom American Glamour, Marie Claire a Cosmopolitan, až po Estée Lauder Companies – Donald Robertson precestoval zo sveta krásy k vydavateľskému priemyslu a znova späť. S Donald Robertson x Westwing Collection bytovými doplnkami, teraz otvára ďalšiu kapitolu svojej kariéry. Vytvára radostne navrhnuté doplnky, ktoré môžu byť vrcholom každého domova!

Donald Robertson, známy na Instagrame ako Drawbertson, je ilustrátor a pop-artový umelec, ktorého expresívne, povznášajúce a hravé ilustrácie potešia spontánnym zmyslom pre formu a farby. Jeho estetika je kombináciou homemade pop artu a koláže. Či už maľuje vlašské orechy alebo Birkin kabelky, nemožno prehliadnuť jeho osobitý štýl. Pre jeho farebné a živé umenie je často označovaný ako moderný Andy Warhol.

Alexandra Tobler, Westwing Collection Kreatívna Riaditeľka:

„Naša spolupráca s Donaldom Robertsonom je stelesnením nebrania vecí príliš vážne – taktiež aj v dizajne. Jeho umenie je odvážne, farebné, jednoducho zábavné a presne to sme chceli preniesť do textílií a tanierov, ktoré pre nás navrhol.

Pri výbere partnera pre spoluprácu je pre nás veľmi dôležité, aby daný človek za niečím stál, tiež za emóciou a mal jedinečný vzhľad a pocit, ktorý je všade rozpoznateľný. Donald Robertson všetko toto spĺňa. Spolu s ním prinášame umenie do vášho priestoru.

Pery, leopard, srdiečka a ďalšie hravé prvky robia z kolekcie okamžitý zdvihák nálady. Vyniknú bez ohľadu na to, či ich zasadíte do jednoduchého alebo do výstredného interiéru a myslím si, že všetky predmety vyzerajú úžasne aj v kombinácii navzájom. Svetlé farby sú momentálne obrovským trendom a Donald Robertson x Westwing Collection je dokonalým spôsobom, ako ich začleniť do Vášho domova.“

Donald Robertson, umelec a pop-art ikona:

„Westwing Collection dizajnérsky tím bol zodpovedný za výber správneho displeja pre moje umenie, rovnako ako som bol ja zodpovedný za jeho výrobu. Umenie, ktoré som vytvoril, bolo vyrobené z farby a pásky. Takže keď si prejdete kolekciu, je tam veľa polepených a pomaľovaných vecí. Mám rád tieto dva extrémy.

Som umelec a ako väčšina umelcov mám obrovské ego. Takže som veľmi veľmi šťastný, že moje umenie nebude visieť len na stenách, ale bude aj na vašom gauči.“

Donald Robertson x Westwing Collection obsahuje desať jedinečných vzorov, ktoré sa objavili na posteľnej bielizni, vankúšoch a súprave tanierov. Kolekcia zahŕňa aj látkovú tašku, ktorá bude highligtom pre fanúšikov umelcovho štýlu. Okrem toho, v prípade posteľných súprav sa použila ako obal, ktorý je oveľa odolnejší a užitočnejší.

Donald Robertson x Westwing Collection je dostupná na Westwing.sk od 30. júna 2022. V ďalšom kroku budú produkty z tohto radu dostupné aj na WestwingNow.sk.

Foto: archív Donald Robertson x Westwing Collection

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu