Objavte starostlivosť s profesionálnym účinkom s vylepšenými produktami 
značky SYOSS

0
1647

Žiarivé, krásne voňavé a silné vlasy plné objemu – objavte look ako zo salónu, ktorý môžete nosiť každý deň. Značka SYOSS, ktorá je známa svojou profesionalitou a kvalitou ako z kaderníckych salónov, vám to umožní. A teraz ide ešte ďalej. Na trh uvádza kompletnú obnovu celého portfólia produktov v oblasti vlasovej starostlivosti. Nové, príjemné vône inšpirované japonským pôvodom značky, nové receptúry s aminokomplexom a v neposlednom rade nové recyklovateľné obaly, ktoré zdôrazňujú profesionálny účinok značky v každom smere.

 V novom dizajne a zároveň s rokmi skúseností. Nové textúry a receptúry, japonský pôvab, vysoko kvalitné ingrediencie, zdokonalené zložky a nadčasový dizajn – to sú obnovené rady vlasovej starostlivosti SYOSS. Značka bola vyvinutá v spolupráci s profesionálnymi kaderníkmi, stylistami a špecialistami v oblasti farieb na vlasy v roku 1977 v japonskej Osake. V septembri 2020 sa značka vracia späť ku svojim koreňom a spája tradíciu s vedeckými pokrokmi. Vôňa inšpirovaná japonskou krásou v kombinácii s novým aminokomplexom tvorí unikátny zážitok v starostlivosti o vlasy. Čierne šampónové fľaše sú vyrobené až z 98% z už recyklovaného materiálu1 a potvrdzujú tak nadštandardnú kvalitu produktov z každého uhla pohľadu.

RECEPTÚRA 

Nová receptúra s vybranými aminokyselinami a stavebnými prvkami keratínu poskytuje účinnú starostlivosť o vaše vlasy. Keratín je stavebná bielkovina, ktorá slúži ako hlavný štruktúrny prvok vo vlasových vláknach. Vlas posilňuje zvnútra, zatiaľ čo ho chráni a posilňuje na povrchu. Aminokomplex je kombinovaný s dvanástimi ázijskými ingredienciami odvodenými z prírody, ktoré sa líšia pre každý rad.

OBAL

Nové fľaše disponujú dvoma zásadnými zmenami: čierne, recyklovateľné šampónové obaly sú vyrobené až z 98% z recyklovaného materiálu. Tento materiál využíva inovatívnu bezuhlíkovú čiernu farbu, vďaka čomu je obal nielen dobre rozoznateľný v obchode na regáli, ale aj v triedičke pri recyklačných procesoch. SYOSS tiež zmenil formát fliaš na pohodlnejšiu veľkosť 440 ml. Celkovo tak dizajn pôsobí minimalisticky a nadčasovo.

VÔŇA

SYOSS spája špecifické prísady s jedinečnými vôňami, obohacuje tak svoje produkty a zároveň reflektuje ázijský pôvod značky. Starostlivo vybrané vône obsahujú morské riasy wakame, kvety „tsubaki“ (kamélie), kvety sakury, fialovú ryžu, modrý lotos, sójový proteín, lekno, pupočník ázijský, výťažky zo stromov Kaede, olej z čajových semien, tigriu trávu a ženšen.

STAROSTLIVOSŤ

Produkty reflektujú tri hlavné potreby, ktoré zákazníci riešia najviac – regenerácia, objem a farba vlasov. Široká škála produktov SYOSS poskytuje riešenie pre všetky typy vlasov – suché a bez objemu, jemné a oslabené, ľahko sa lámajúce, namáhané, normálne, vlnité a kučeravé, veľmi poškodené alebo vlasy náchylné k tvorbe lupín. Vďaka tomu SYOSS pokrýva všetky potreby vlasov a pokožky hlavy a poskytuje spotrebiteľom dokonalú starostlivosť.

NAJHORÚCEJŠIE NOVINKY

Nový rad MOISTURE je ideálnou voľbou pre suché a oslabené vlasy. Receptúra obohatená o výťažky zo stromu Kaede vyživuje vlasy bez zaťaženia. Rovnako ich hydratuje, obnovuje ich lesk a dodáva im 48-hodinový efekt proti vysušovaniu.

KERATIN uhladzujúca starostlivosť je nová bezoplachová starostlivosť určená predovšetkým pre lámavé vlasy. Vďaka svojmu zloženiu s modrým lotosom účinne uhladzuje a krotí nepoddajné vlasy.

FULL HAIR 5 posilňujúce sérum je nový produkt pochádzajúci z radu starostlivosti FULL HAIR 5 pre jemné vlasy. Toto bezoplachové sérum poskytuje pocit hustejších vlasov už po prvom použití. Jeho zloženie aktívne stimuluje vlasové korienky a viditeľne zväčšuje objem. Dodá vašim vlasom silu pre výrazne hustejší a plnší vzhľad.

Nové rady vlasovej starostlivosti SYOSS sú dostupné v obchodoch od septembra 2020.

foto: SYOSS/AdobeStock

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu