Objem – viac aj menej

0
1037

Žiadny objem alebo príliš veľa vlasov. To sú dva protiklady, s ktorými sa kaderníci stretávajú u svojich klientok. V poslednom čase sa okrem stále žiadaného objemu objavuje téma kučeravých vlasov a starostlivosti o kučery.
Až 70% žien hovorí, že sú ich vlasy príliš jemné a bez objemu. Patríte medzi nich? Potom poznáte ten každodenný boj so zľahnutými vlasmi bez pohybu. Nemôžete si dovoliť messy drdoly a ďalšie trendy účesy, pretože nemáte jednoducho dosť vlasov. Aspoň raz si môcť zájsť rukami do luxusnej hrivy. Je to možné?

Objavte objemový potenciál svojich vlasov s radom neuVolume! Každý produkt dodáva do vlasov silu a plnosť, po ktorých tak túžime.

Vyskúšajte si blow out mist, ľahký objemový sprej dodávajúci dlhotrvajúci objem, pružnosť a lesk.

neuVolume blow out mist

250 ml, 28,80 €

NeuSmooth je naopak zázrak pre všetky kučeravé, vlnité a husté vlasy. Zloženie plné marulového oleja a proteínu z quinoy prináša hebké, lesklé vlasy, ktoré neskrepovatejú. Vlasy perfektne skrotí a vás a vaše zmysly navyše poteší vôňou čistých esenciálnych olejov z cédrového dreva a pelargónie.
SOS produktom pre suché a krepové vlasy je neuSmooth revitilizing masque. Je určená nielen kučeravým a hustým, ale aj poškodeným a krehkým vlasom, ktorým navracia silu a pevnosť.

neuSmooth revitilizing masque

200 g, 48,00 €

www.neuma.cz
eshop.neuma.cz

foto: neuma.cz/pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu