Organizujete letnú oslavu? Toto by vám na nej nemalo chýbať!

0
156
čo na letnú oslavu?

Leto je časom osláv, stretnutí a záhradných párty. Teplé slnečné dni nám ponúkajú priestor osláviť narodeniny, či inú vzácnu chvíľu pod holým nebom. Bola by škoda nevyužiť to. Čo by však rozhodne nemalo na takejto letnej oslave chýbať?

Voľné priestranstvo i krytý priestor

Ani v lete sa nevyhneme vrtochom počasia a preto by ste ešte predtým, ako začnete organizovať samotnú oslavu mali popremýšľať, kam sa hostia v prípade dažďa skryjú. Skvelou a finančne nenáročnou možnosťou je altánok. Jeho veľkosť môžete prispôsobiť počtu hostí a v prípade, že chcete tráviť v krytom priestore na záhrade celý čas, odporúčame siahnuť po záhradnom stane.

čo na letnú oslavu?

Oddychový kútik

Veľkým trendom pri záhradných oslavách pre deti i dospelých je vytvorenie oddychového kútika. Puffy, taburety, či iné pohodlné ležadlá umiestnené v záhrade poslúžia hosťom na oddych, ale aj ako fotokútik. Neváhajte takýto kútik dozdobiť kvetmi, či ďalšími štýlovými dekoráciami.

Efektné prestieranie

Príprava sviatočného stola je nevyhnutnou súčasťou všetkých osláv. Naservírujte hosťom dobroty na nádherne prestretom stole. Časy, keď bol na záhradných oslavách vrcholom elegancie plastový riad sú totiž už dávno preč. Vyhnite sa tomuto gýču a namiesto neho zvoľte jednoduché, no efektné prestieranie. Nezabudnite ani na krásne uložené obrúsky a živé kvety.

čo na letnú oslavu?

Svetielka

Ak sa má vaša oslava končiť až v neskorých hodinách, nezabudnite ani na svietidlá v záhrade. Okrem solárnych LED svietidiel siahnite po lucernách, svetelných reťaziach, či nádobách s LED drôtikmi. Tie po zotmení vyčaria na vašej párty skutočne čarovnú atmosféru.

Štýl oslavy

Ak chcete zorganizovať letnú oslavu, ktorá sa bude už na pohľad odlišovať od ostatných, vyberte si neopozeraný štýl. Výbornou voľbou je napríklad výzdobu ladiť do neutrálnych odtieňov, nič však nepokazíte ani boho štýlom, či párty v prímorskom štýle.

čo na letnú oslavu?

Text: Michaela Miňová
Foto: unsplash.com, freepik.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu