Koľko partnerov je už veľa a čo sa považuje za promiskuitné? Budete sa čudovať

Samozrejme, každý má právo mať v živote toľko partnerov, koľko len chce a nikto nemá právo nikoho súdiť. Múdre hlavy však na to majú svoj názor.

Mali ste ich dvoch, štyroch, desiatich alebo dvadsiatich? Čo je podľa vás už veľa? Je známe, že počet sexuálnych partnerov väčšina ľudí zahmlieva alebo zámerne znižuje. Pre polovičku nie je zväčša príjemné počuť vysoké číslo. Ale, čo je vysoké?

Ženy verzus muži

Ako to zvyčajne chodí, u mužov sa toleruje väčší počet partneriek. Prieskum portálu onlinedoctor.superdrug.com ukázal, že nie o veľa. Promiskuita podľa tohto začína u žien od čísla 14 a u mužov od čísla 15. Keď je to už viac, partner môže krútiť hlavou nad vašou súdnosťou, sexuálnou chuťou a promiskuitou.

Čím menej, tým lepšie

Preto to býva aj tak, že si partneri v tomto klamú. Je otázne, či je lepšie číslo upraviť alebo vyjsť s pravdou von. To už záleží na tom, ako dobre poznáte partnera a ako to podľa vás prijme. Koniec koncov, na tejto veci láska až tak nestojí a bohatá minulosť jej môže skutočne poškodiť.

Nehovoriac o tom, že u citlivých typov sa dokonca zníži dôvera k vám. To je už však extrém.

Čo je akurát?

Prieskum ukázal, že pre obe pohlavia je optimálny počet sedem. Keď sa na to pozrieme z druhej strany, mnoho žien toleruje väčší počet sexuálnych partneriek svojho muža pre bohaté skúsenosti. A niekedy aj opačne. Viaceré ženy svoje číslo však znižujú a muži zvyšujú. O počte sexuálnych partnerov podľa prieskumu neklame 67,4 percent žien a 58,6 percent mužov.

By Diamond, diva.aktuality.sk

Foto: Tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu