September plný zábavy a filmových noviniek

0
1247

Okrem toho, že niektorí pôjdu prvýkrát do školy, iní po 2 mesiacoch zasadnú opäť do lavíc. Iným skončí letný režim a nabehnú na rýchlejšie pracovné tempo. Cinema City pre vás pripravilo pár kino tipov ako si spríjemniť nábeh do septembra. 

September odštartujeme premiérou druhej kapitoly jedného z najúspešnejších hororov TO. “TO: Kapitola dva“ od režiséra Andyho Muschiettiho je ešte viac krvavá, nepredvídateľná a hrôzostrašná! Na veľkoleposť filmu má veľký vplyv aj jeho samotná dĺžka a fakt, že diváka čaká aj najkrvavejšia scéna v histórii hororov. Vyše tri hodiny  intenzívneho strachu a napätia na vás čakajú v Cinema City, už od 5.  septembra 2019 aj v SUPERSCREEN a  4DX! Nadšenci hororov  sa môžu navyše 4.9. tešiť na filmový maratón s premietaním 1. a 2. časti filmu TO v Auparku a Eurovei.

Macintosh HD:Users:martinakosturkova:Desktop:Cinema City:radar magazin :september:Angry birds 2:andgry birds 2.jpg

Pri tvorbe sme nezabudli ani na malých. Od 19. septembra sa môžete tešiť na ANGRY BIRDS VO FILME 2   v 2D a a tiež 4DX. Tvorcovia Thurop Van Orman a John Rice prichádzajú s druhým celovečerným animovaným filmom “Angry Birds vo filme 2“, ktorý prináša nové, nevídané dobrodružstvá obľúbených postavičiek nelietajúcich vtákov a ich večných nepriateľov, chytrých zelených krochkáčikov. Snímka plná akcie a humoru posúva ich komplikovaný vzťah na ďalšiu úroveň. Tentokrát sa na obzore objavuje spoločný nepriateľ v podobe obyvateľov tajomného ľadového ostrova s cieľom zničiť vtáčí a prasací ostrov. Red, Chuck a Bomba najímajú Silvera (Chuckovú sestru) a spoja sily s krochkáčikom Leonardom a jeho tímom, aby vytvorili dokonalý plán na záchranu ich domovov. Tak sa stane z najhorších nepriateľov ešte horší tím!

Po mesačnej pauze môžu dámy (ale aj páni) opäť hodiť starosti za hlavu a užiť si babský večer na Ladies Movie Night. 24. septembra v Cinema City Eurovea si budú môcť spríjemniť večer pri premietaní filmu Zlatokopky, ktorý je inšpirovaný článkom z New York Magazine. Ramona (Jennifer Lopez) vedie tím stripteriek, ktoré sa rozhodnú svojim klientom z Wall Street ukázať čo sú zač. Opäť raz sa môžete tešiť na skvelý večer. 

Okrem týchto pripravovaných noviniek si môžete v kinách Cinema City ešte stále pozrieť tarantinovku so skvelým hereckým obsadením, Vtedy v Hollywoode. Priaznivci futbalu a životopisných filmov si môžu ísť pozrieť snímku Diego Maradona. Od 22. augusta sa premieta hororová komédia Nevesta na zabitie a nový slovenský film, ktorý sa dozaista oplatí vidieť Kto je ďalší?. Od 29. augusta na akčný thriller Anna od režiséra filmu Leon a Lucy a českú komédiu Cez prsty.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu