Oslňte svojou prirodzenou farbou

Farby, jar a Veľká noc k sebe neodmysliteľne patria. Pestrými farbami radi vítame po zime teplejšie dni a veselé slnečné lúče. Jar pestrými farbami vždy hýri. To by ale nemalo platiť v tohtoročnej sezóne o farbe našich vlasov. Pokiaľ chcete mať farbu podľa posledných trendov, vsaďte na prirodzenosť s novými farbami tbh – treu beautiful honest od Schwarzkopf Professional. 

True beautiful honest je prvá farba na vlasy, ktorá je určená na vytvorenie autentických farebných odtieňov so skutočne jedinečným farebným výsledkom. Farby tbh od Schwarzkopf Professional rozžiaria vlasy prirodzeným leskom a dodajú im autentické pudrové tóny s jemnými dúhovými podtónmi. Práve svetlé a tmavé prúžky vo vlasoch sú charakteristické pre prirodzenú farbu vlasov. Oproti štandardným permanentným farbám na vlasy rešpektujú tbh tieto dúhové podtóny a prirodzene ich rozjasňujú. Vlasom dodávajú autentický vzhľad s až 100% viacrozmerným krytím. 

Ten správny prirodzený odtieň pre vaše vlasy vám pomôže vybrať vlasový odborník. Na výber má tri odtiene – prírodný (NATURAL), studený (COOL) a teplý (WARM). Vďaka unikátnemu zloženiu dosahujú farby tbh mimoriadne výsledky. Napr. olej z hroznových semien dodá vlasom žiarivý lesk, až o 50 % menší podiel amoniaku (oproti štandardným permanentným farbám) zaistí ich farebnú celistvosť. A špecifické farbivo (HEP) pomáha znížiť riziko vzniku alergickej reakcie. 

S vlasovou farbou tbh vám bude dopriaty príjemný zážitok s  výslednou jemnou farbou plnou lesklých nuancií a menivých podtónov, ktoré budú ctiť a rešpektovať váš vlastný prirodzený odtieň vlasov. Konečný look bude plný zdravého jasu a prirodzeného lesku.

Na tbh sa pýtajte vášho kaderníka.

foto: schwarzkopfpro.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu