Vieš si vybrať dámske tričko alebo mikinu?

Možno najbežnejší kus vrchného dámskeho oblečenia. Tričká sa hodia takmer na každú príležitosť. V obchodoch je ich záľaha i v každom dievčenskom a dámskom šatníku sú určite najmenej dva aj tri tucty. Sú trendy, klasické i retro. Vieš si z nich vybrať pre seba to najvhodnejšie tričko?  

Módne tričkové hity

Veľmi dôležité hľadisko je aktuálny módny trend. Tričká ponúkajú prakticky nekončiace sa módne možnosti. Keďže sa ľahko kombinujú s ostatným oblečením a obvykle nemajú vysokú cenu, módne hity sa na nich prejavujú takmer okamžite. Každý výrobca vie pružne otvoriť dvere novému dizajnu tričiek. Dámske tričká sa dajú kúpiť naozaj v každom kamennom i internetovom obchode. Pre túto sezónu sa zdá, že je in každý tvar trička, dlhé, krátke, voľné, obtiahnuté, s odhalenými plecami…Vo farebnosti sa presadzujú najmä výrazné až svietivé odtiene, ale piesková a béžová im bude v lete kraľovať. Výrazný nástup hlási aj „rozpíjaná“ farebnosť či batikovanie. Stačí si z ponuku správne vybrať.

Vyber si tričko alebo mikunu, ktoré budeš milovať!

Tvar a strih tričká je pre každú dámu veľmi dôležitý. Našťastie je to typ odevu, ktorým sa na postave dá všeličo zamaskovať, ale pozor, aj pokaziť. Výber je na každej z nás. Súčasný módny trend nerozlišuje už tak striktne oblečenie pre mladých a pre tých skôr narodených. V hociktorom veku si teda môžete vybrať a nosiť tričko s potlačou, čipkou či výšivkou, výraznou farbou alebo netradičným strihom. Záleží len na tom, ako bude ladiť s ostatným oblečením a ako bude zodpovedať vášmu vkusu. V každom prípade si treba vybrať dámske mikiny, ktoré sa stanú obľúbenými. Každá z nás má právo cítiť sa príjemne, sebavedomo a trendy aj vďaka peknému tričku. 

Kvalita je najdôležitejším kritériom

Tričko síce patrí k takému oblečeniu, ktoré rady a rýchlo obmieňame, napriek tomu, nemali by sme zabúdať na funkčnosť a kvalitu materiálu, z ktorého je zhotovené. Veľkú časť tričiek tvoria športové a voľnočasové tričká. Pri nich je dôležité aby dobre sali pot, boli nekrčivé, rýchlo schli –  teda boli bezúdržbové. Oplatí si z ponuky vybrať také, ktoré budú mať tieto požadované vlastnosti. Dnes už nestačí rozdeľovať materiál na prírodný a umelý, lebo mnohé moderné funkčné „umelé“ materiály spĺňajú lepšie potreby športovcov než bežná bavlna či ľan. Nezanedbateľná je aj kvalita zafarbenia. Pri výbere si nechajte poradiť odborníkom, alebo sa spoľahnite na kvalitnú značku.

foto: pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu