Otvorená spoveď vydatej ženy: „Prežila som krásny vzťah so ženou“

Láska kvitne nielen v každom veku, ale aj v každom pohlaví. Staré klišé, ale zjavne veľmi pravdivé. Homosexualita a bisexualita nie sú už ani v našich končinách ničím výnimočným alebo prekvapujúcim. Prinášame vám príbeh ženy, ktorá prežila nádherný vzťah so ženou. A tá jej ani v čase terajšieho manželstva s mužom, nie je vôbec ľahostajná.

Začalo sa to už niekedy v osemnástich. Boli mladé, ale už vtedy vedeli, čo chcú. Jedna druhú. Dnes 29-ročná Dominika mala osemnásť, keď si s Laurou začala. Predtým už vyskúšala nejakých chlapcov, no priťahovali ju aj ženy. „Ja som vždy vedela, že bez muža by som nevedela byť. No vtedy raz, som zistila, že okrem nejakej sexuálnej príťažlivosti k ženám, som dokázala k tej danej žene prechovávať city,“ začína svoje rozprávanie Domi. Ich vzťah trval okolo pol roka a strávili spolu každý deň.

„Aj keď sme sa medzi sebou tvárili, že náš vzťah je otvorený, po celý čas sme boli iba my dve pre seba.“ Okolie ich akceptovalo. „V dobe, keď sme boli spolu, mali sme partiu, ktorá bola dosť uvoľnená, tak to nikto nejako neriešil. Je pravda, že pred rodinou sme to tajili, “ priznáva. To, že by však o tú osobu niekedy v živote prišla, si nevie predstaviť. „Náš vzťah v istom zmysle pretrváva stále, ale obe vieme, že naša priorita je muž,“ dodáva Dominika. Život po boku ženy, jednej ženy, s ktorou by bola do konca života si predstaviť nevie. V čase, keď spolu chodili, tieto veci, ako mladučké ženy neriešili.

„Sex so ženou je vášnivý, ale nevie byť taký tvrdý“

Dominika však nikdy nehovorila o tom, že je lesbička a ani Laura nie. „U nás to bolo obojstranné, nechceli sme sa zaškatuľkovať k jednoznačnej orientácii, keďže to tak nie je. Avšak, vedeli sme to využiť vo svoj prospech v rámci sexuálnych skúseností s mužmi,“ hovorí s úsmevom.

„Sex so ženou je iný v tom, že i keď je vášnivý, tak nevie byť taký tvrdý ako s mužom. Však sme ženy… No je citlivejší, a podľa mojich skúseností končí vždy happyendom. Je to asi spôsobené tým, že ženy vedia, čo chcú. Zasa s mužom je to naladenie sa na jednu vlnu, čo má veľké čaro. Osobne si myslím, že u oboch pohlaví je to o tom, či si človek sadne s tým druhým alebo nie. A samozrejme veľa robí to, či sú tam city alebo ide iba o sex. Ja si neviem predstaviť na celý život sex iba so ženou, i keď mám len dobré skúsenosti. Je to tým, že viem, že nie som orientovaná iba na jednu stranu.“

Teraz má Dominika manžela a ročného syna, avšak na to, či je už čistá heterosexuálka, neodpovedá kladne. Ženy jej stále nie sú ľahostajné. Najmä Laura. Jej manžel ju akceptuje a miluje, takú aká je.

by Andrea L.

foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu