Pečivo, sladkosti, víno a diéta? Spoznajte jedlá KetoMix a uveríte, že je to možné!

Chutnú redukčnú diétu, pri ktorej nemusíte hladovať a nadbytočné kilá pôjdu zaručene dolu, predstavuje KetoMix. Bohaté portfólio produktov KetoMix prekvapí nielen možnosťou samotnej rýchlej prípravy, ale aj svojou variabilitou a chuťou. Základom tejto diéty je dodržiavanie pravidiel ketónového stravovania – teda pravidelná nízkosacharidová strava 5-krát denne. Rozmanitosť výrobkov začína pri kokteiloch, polievok a kašiach. Nájdu sa tu ale aj netypické diétne jedlá, akými sú pečivo, palacinky či perníky. Značka KetoMix rúca mýty o diétach tým, že umožňuje počas chudnutia pochutnávať si aj na „sladkostiach“.

Pri proteínovej – bielkovinovej diéte, známej tiež ako ketónová či ketogénna, je hladovanie nežiadúce a s KetoMixom takmer nemožné. Počas formovacieho procesu je totiž nevyhnutné jesť 5-krát denne KetoMix jedlá, neskôr v kombinácii s bežnými jedlami. Do jedálnička je potrebné zaradiť taktiež veľa zeleniny, na začiatku 500 gramov, neskôr v ďalšej fáze až 1 kilogram za deň. KetoMix jedlá sú bez pridaných glutamátov, vhodné pre celiatikov. Vo svojom portfóliu si kokteil nájdu dokonca aj vegáni.

Mixujte si podľa chuti! Počas diéty nezáleží na tom, ako sa jedlá v rámci celého dňa poskladajú, pretože všetky majú rovnakú nutričnú hodnotu. Rozmanitosť produktov pokryje vaše chuťové nároky, a zároveň sa telo dostane do biochemického stavu, ktorý sa nazýva ketóza. Práve tá zabezpečí rýchle zhadzovanie kilogramov. Počas procesu chudnutia je príjemným spestrením možnosť dopriať si odporúčané keto-sladkosti. KetoMix ponúka ich alternatívy, s ktorými bude zvládnutie nového životného štýlu opäť o niečo jednoduchšie. Proteínové zmesi vyzývajú svojich priaznivcov svojou variabilitou ku kreativite pri varení a pečení.

Kokteily a ich rozmanité príchute príjemne zasýtia v priebehu dňa. Nízkosacharidové kokteily sú dostupné v siedmich variantoch: banán, čokoláda, jahoda, káva, kokos, lesná zmes a vanilka. Mieru sladkej chuti si pri kokteiloch môže každý upraviť podľa svojho.  

Proteínové polievky sú v ponuke v troch príchutiach: zeleninová, syrová a gulášová. Ich príprava je veľmi jednoduchá. K polievkam je vhodné pridať varenú či surovú zeleninu, alebo bylinky pre zvýraznenie chuti.

Ďalším veľmi jednoduchým pokrmom na prípravu sú proteínové omelety, dostupné sú v syrovom a zeleninovom prevedení.

Pre nadšencov proteínových kaší značka KetoMix pripravila kaše s osviežujúcou banánovo-jablčnou alebo lahodnou čokoládovou príchuťou. Kaša je chutná pri podávaní za tepla i za studena.

Palacinky sú veľmi obľúbeným produktom, ktorý sa zavďačí priaznivcom sladkého i slaného.

Pre doplnenie energie je vhodný aj vanilkový proteínový puding. Veľmi chutným prevedením a nenahraditeľným pomocníkom pri nedostatku času na prípravu akéhokoľvek jedla, sú proteínové tyčinky v troch rôznych variantoch: čokoláda, jahoda a vanilka. Takže ani desiaty nie sú pomocou tejto diéty žiadny problém.

Pre značnú časť zákazníkov bude ďalším príjemným zistením, že ani počas chudnutia nemusia obmedziť pečivo. Proteínové žemličky, bezlepkový chliebperníky sú totiž výdatnou a plnohodnotnou alternatívou bežného pečiva.

Súčasťou úspechu pri chudnutí je mať nielen dobrý pocit sám zo seba, ale aj z toho, čo jeme. Preto môžu zákazníci nájsť v portfóliu, úplne bez akýchkoľvek výčitiek, ochutnať KetoMix víno alebo päť druhov nízkosacharidových belgických čokolád. Pre našu psychiku je práve odmeňovanie veľmi dôležité a pri dodržiavaní diétneho režimu je príjemnou súčasťou, ktorú sa KetoMix snaží svojim zákazníkom dopriať. Okrem toho môžu zákazníci svoju chuť na sladké zahnať aj výrobkami z čakanky.

Preskúmať naozajstné príbehy skutočných ľudí, ktorí schudli pomocou KetoMixu a začali tak novú kapitolu života, je možné na www.ketomix.cz alebo facebookovej poradni.

foto: KetoMix

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu