V dnešnej rýchlej dobe a vo svete sociálnych sietí je oslobodzujúce mať koníčky, ktoré vás spájajú s priateľmi a so svojím okolím. Veľkým trendom sa stávajú rôzne komunitné záujmové krúžky, kde sa stretávajú ľudia s rovnakými koníčkami  ako napríklad šachové kluby, spolok ručných prác alebo rôzne amatérske športové kluby. Každá menšia alebo väčšia skupina ľudí potrebuje navzájom komunikovať a odovzdať si informácie o svojej spoločnej aktivite ako je presné miesto, čas, prípadne zmena stretnutia, ale aj zdieľať spomienky, zážitky a spoločné fotografie. Vďaka vlastnej webovej stránke na Webnode sa môže naplno každý venovať spoločnému záujmu a aktualizovať informácie na webe podľa potreby, jednoducho a rýchlo.

Na svoj nový hobby web si môžete zaznamenávať okrem informácií a fotografií aj svoje úspechy, ktoré sa vám podarí spolu dosiahnuť.  Svoje video záznamy zo spoločných zážitkov Webnode umožňuje umiestniť na web cez youtube kanál. Každý zo skupiny si okamžite nájde potrebné informácie bez ďalšieho zdržiavania.Ak sa rozhodnete založiť si hobby web spolu s priateľmi, každý z vás môže aktualizovať príspevky. Svoj web dokonca môžete zamknúť a sprístupniť len členom vášho záujmového krúžku alebo športového klubu. Ušetríte energiu pri kontaktovaní každého z priateľov pri zmene termínu stretnutia a budete mať viac času venovať sa samotnému koníčku.

Pridajte sa k viac ako 30 miliónom užívateľov Webnode z celého sveta. Oceníte profesionálny prístup a jednoduché ovládanie užívateľského systému, s ktorým sa veľmi rýchlo naučí pracovať aj úplný začiatočník. V prípade potreby sa kedykoľvek môžete obrátiť na podporu v lokálnom jazyku, kde vám pomôžu s akýmkoľvek problémom.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu