Dodajte svojmu šatníku kúsok šarmu a využite dodatočnú zľavu počas WO&MAN DAY.  Vôňa padajúceho lístia, horúci čaj a teplá deka. S ideálnou jesennou idylkou sa do šatníka vracajú aj klasické materiály ako tartan a tvíd. Nenechajte ich len na teplých dekách a kabátoch. Hrejivé látky sa udomácnili aj na sakách, sukniach či doplnkoch. Vychutnajte si ich hoci aj ku čaju o piatej!

Štýlová kabelka od Karl Lagerfeld
Mini sukňa od značky Golfino

Stále hľadáte jesenné kúsky alebo perfektné zimné topánky? Neváhajte a získajte ďalšiu zľavu v mnohých obchodoch v McArthurGlen Designer Outlete Parndorf. Už 3. októbra 2019 oslávime deň WO&MAN DAY s dodatočnou 20 % zľavou! Ak hľadáte najlepšie trendy sezóny, v zľavách nájdete tvídové, vlnené a tartanové kúsky, ako aj čierne oblečenie. Chýba vám v sivých dňoch trochu radosti? Prečo si nevybrať jasne ružový kabát alebo kabelku! Nezabudnite, že centrum bude otvorené až do 21:00, takže budete mať dostatok času na nakupovanie aj po práci! Pozrite sa na zúčastnené značky tu: ZAPOJENÉ PREDAJNE.  

British Chic

Oprášte tvídové a tartanové kúsky! Z hľadiska materiálov nastavujú trend na jeseň a zimu. Britská tkanina a obľúbený károvaný vzor sú nielen elegantné, ale aj výborne kombinovateľné zvlášť s chladným počasím. Či už zvolíte kabát, šaty, sukne alebo doplnky s tvídom, určite si vždy vyberiete elegantnú módu. Kohútia stopa, káro, či šachovnicový vzor – túto zimu vedú vzory

Kárované sako Patricia Pepe
Šaty značky Escada

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu