Pozoruhodné novinky zo sveta Annabelle Minerals

0
1524

Okrem toho, že svet krásy už pozná finalistky tohtoročných CEW Beauty Awards a Kolumbia sľúbila, že do roku 2024 zakáže testovanie kozmetických produktov na zvieratách, sú tu tiež dve mimoriadnej novinky zo sveta Annabelle Minerals. Prezradíme vám, ktoré to sú a prečo by ste si ich mali všimnúť.

Opakovane použiteľné kozmetické tampóny

Udržateľnosť! To je to, čo je pre nás v Annabelle Minerals rovnako dôležité ako kvalitné lícenky, tiene a ďalšie líčidlá vyrobené z prvotriednych surovín. Doslova nás šokovalo, že žena v produktívnom veku priemerne za rok spotrebuje 720 ks jednorazových tampónov na odlíčenie. Aj keby to bola len polovica, ide o vysoké číslo, a tak sme sa rozhodli uviesť na trh sadu tampónov na odlíčenie, ktoré je možné používať opakovane. Pri ich používaní tak budete šetriť nielen planétu, ale aj váš rozpočet.

Znovu použiteľné tampóny pritom znesú úplne rovnakú záťaž ako tampóny jednorazové. Môžete sa spoľahnúť na to, že odstránia celý mejkap – aj ten vodoodolný. (Samozrejme, záleží aj na použitých prípravkoch na odlíčenie). Následná údržba tampónov je veľmi jednoduchá. Stačí ich po použití vymyť teplou vodou s prídavkom mydla či jemného pracieho prostriedku. Môžete ich tiež prihodiť do práčky k farebnej bielizni. V takom prípade ich ale vzhľadom k ich veľkosti radšej vložte do zapínacieho pracieho vrecka.

Sada obsahuje 5 kusov znovu použiteľných tampónov na odlíčenie balených v obale z recyklovateľného nelakovaného papiera. Súčasťou balenia je aj leták s pokynmi, ako sa  o tampóny správne starať a používať.

Odporúčaná cena 5,90 €

Vejárový štetec
Viete, ako spoznať kvalitný štetec? Líčenie by s ním malo ísť skoro samo, mal by tiež byť jemný pri kontakte s pokožkou tváre, odolný a zároveň ľahko udržiavateľný.


Úplne nový vejárový štetec od Annabelle Minerals je presne taký. Má totiž štetiny z prvotriednych vlákien, ktoré vydržia aj tú najväčšiu záťaž v podobe vodoodolných líčidiel, respektíve čistenia od nich. Je navyše jemný a poddajný. Vďaka perfektnej bambusovej rukoväti skvele padne do ruky.

Vejárový štetec zaručí jednoduchú a precíznu aplikáciu rozjasňovača, mejkapu alebo lícenky, súčasne sa hodí aj na odstránenie prebytočného púdru či očných tieňov napadaných pod očami. Je to skrátka všestranný pomocník, ktorý by vo vašej kozmetickej výbave rozhodne nemal chýbať.

Odporúčaná cena: 6,90 €

foto: Annabelle Minerals

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu