Aký je muž v posteli, keď má 20, 40 a 60? Taká je pravda

Starnutie vplýva na všetko, sex nevynímajúc. Môže byť muž akýkoľvek kanec a frajer, vek nepustí a nie všetci chlapi zrejú ako víno. Čítajte, v ktorom veku vám to urobí najlepšie.

Dvadsiatnici

V tomto veku chcú chlapi experimentovať, skúšať nové veci, zisťovať, čo sa ženám páči a čo im ide najlepšie. Majú dobrú kondičku a sú výkonní. Nevýhodou je práve ich neskúsenosť.

Tridsiatnici

Muž v tridsiatke už dobre pozná svoje telo a väčšinou aj to vaše. Ustálil sa a vie, čo je dobré. V tomto veku už nepotrebuje sex denne dvakrát a možno ani každý deň, ale vie si ho patrične vychutnať.

Štyridsiatnici

Títo muži sú zruční, šikovní a presne vedia, aké majú kvality. Na druhej strane práve preto sa môže stať, že má sex stále ten istý scenár. V štyridsiatke u mužov sexuálna výkonnosť klesá, pričom u žien stúpa. Už ani erekcia nie je, čo bývala. Niektorí muži, ale prežívajú po 45. roku druhú pubertu. Môžu vás prekvapiť nápadmi ako swingers party, sexuálne hračky alebo sex na netradičnom mieste.

Päťdesiatnici

Hladina testosterónu výrazne klesá. Sex nie je žiadna priorita, muži si už viac užívajú spoločnú blízkosť.

Šesťdesiatnici

Vo veku nad 60 rokov majú vraj až štyri pätiny mužov stálu partnerku a sex. Ten sex je už však viac intímny, dôraz kladú na predohru a na starý dobrý misionár.

By Diamond, damskajazda.webnoviny.sk

Foto: Pinterest

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu