Toto sú skúsenosti so známymi tabletkami „Super Prsia“

0
1279

Ako áno ako nie, verte či neverte – veľkosť pŕs trápi dámy rovnako neústupčivo ako veľkosť penisu mnohých pánov. Pritom je zrejmé, že univerzálna veľkosť – akýsi štandard krásy v oboch prípadoch jednoducho neexistuje. Tento problém trápi ženy v akomkoľvek veku a áno najčastejšie sa jedná o prsia menších rozmerov. Neriešením tejto situácie sa potom ženy nezriedka trápia paradoxne ešte viac – utrpí ich sebavedomie, cítia sa skôr nepríťažlivé, hoci by rady dopriali svojim polovičkám a ďalším mužom na obdiv (zrak i hmat) väčšie a pevnejšie prsia. Riešenie je možno naporúdzi. Tabletky na zväčšenie a spevnenie prsníkov Super Prsia + štíhla línia.

Plastická chirurgia ako prostriedok skrášlenia poprsia je pre niekoho strašiak a k tomu aj veľa stojí… A možno by sa pre ten prípad stačilo poobzerať napríklad aj po vhodných prírodných prostriedkoch, ktoré reálne podporujú krajší ženský dekolt, pevnosť, pružnosť a v určitej miere aj veľkosť pŕs. Originálne prírodné látky, ktoré toto ponúkajú sa často nachádzajú v optimálnej kombinácii v kvalitných tabletkách na zväčšenie poprsia. Stačí prejsť niekoľko recenzií (napríklad túto: https://www.afrodiziakum.sk/p/super-prsia-stihla-linia/) vybrať a vyskúšať tie najlepšie. Tabletky Super Prsia medzi ne určite patria. Poďme sa teraz na ne pozrieť bližšie.

Čo sú tabletky Super Prsia vlastne zač?

Ide o výživový doplnok, ktorý má prírodné zloženie (rastlinné extrakty a ďalšie telu vlastné látky), a ktorý je u nás voľne dostupný aj v lekárni bez nutnosti podstúpenia lekárskeho vyšetrenia. Čo všetko v ňom nachádza a ako tieto zložky dokážu pôsobiť na ženský organizmus, ergo na zväčšnie a skvalitnenie poprsia? Povedzme si o nich trošku viac:

Senovka grécka (Trigonella foenum-graecum)
Super Prsia tabletky sa môžu pochváliť tým, že obsahujú jednu z najstarších kultúrnych plodín na svete. Je to senovka grécka, alias pískavica grécke seno (fenugreek). Rastlina je neuveriteľným zdrojom mnohých unikátnych látok, z hľadiska poprsia je dôležitý fytoestrogén diosgenín, steroidný sapogenín, ktorý stimuluje tvorbu estrogénu a má teda potvrdený mastogenický efekt (podpora rastu prsného tkaniva).
viac o terapeutických aplikáciách senovky: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/12611558/
Damiána (Turnera diffusa)
Druhou významnou súčasťou tabletiek Super Prsia je legendárne indiánske afrodiziakum, rastlina s názvom Damiána (Pastala rozprestretá). Bioaktívne látky, ktoré sa nachádzajú hlavne v jej listoch totiž podporujú a stimulujú činnosť žliaz s vnútornou sekréciou, čo sú prsné žľazy nepochybne tiež. Veľkým plusom rastliny je aj jej dosah na menštruačný cyklus či menopauzu, priaznivý vplyv pri nepriaznivom duševnom rozpoložení (zvýšená podráždenosť, častejšie zmeny nálady…) je tiež veľmi dobre známy.
viac o etnobotanike, fytochémii a biologickej aktivite damiány: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24468305/

Saw Palmetto (Serenoa repens)
Saw Palmetto, inak malá zakrslá palma pochádzajúca z Floridy, je vo svete prírodných látok známa v prvom rade ako „liek“ na prostatu a v druhom rade aj na mnohé ženské problémy vyvolané nevyrovnanou hormonálnou hladinou. Extrakt z plodov tejto rastliny napríklad takto podporuje vylučovanie prolaktínu, hormónu z produkcie predného laloku hypofýzy, ktorý má okrem iného na starosti riadenie procesu tvorby mlieka, tlmenie dozrievania vajíčka vo vaječníku, podporu delenia buniek prsných žliaz.
viac o rastline a jej účinkoch: https://www.nccih.nih.gov/health/saw-palmetto

Ostatné látky
Z pohľadu funkčnosti sú spomínané rastlinné extrakty základ prípravku Super Prsia. No tabletky obsahujú aj ďalšie zložky, ktoré hlavne synergicky podporujú ich účinok. Napríklad Benedikt lekársky (Cnicus benedictus) je známa dvojka v kombinácii so Senovkou gréckou pri podpore tvorby mlieka u mamičiek, ktoré ho majú nedostatok. Dioskórea huňatá, alias Wild Yam (Dioscorea villosa) je zase overená ženská liečivka čínskej tradičnej medicíny. Fenikel obyčajný (Foeniculum vulgare) dobre známy aj v našich končinách okrem pozitívneho pôsobenia na trávenie má vplyv aj na náš hormonálny systém. Angelika čínska (Angelica sinensis) je zase známy „ženský ženšen“, ktorý podľa všetkého stimuluje tvorbu estrogénu. No a v tabletkách sa napokon nachádza ešte výťažok z rastliny z názvom Srdcovník obyčajný (Leonurus cardiaca), Kelp, výťažok z morských rias druhu Ascophyllum nodosum a napokon aj neesenciálna aminokyselina tyrozín, ktorá je okrem iného dôležitým prekurzorom pri tvorbe niektorých hormónov.
Zloženie prípravku v jednej dennej dávke, čo predstavuje celkom 3 kapsuly:
Saw Palmetto – Serenoa plazivá (Serenoa repens): 348 mg
Senovka grécka – Fenugreek (Trigonella foenum-graecum): 219 mg
Dioskórea huňatá (Dioscorea villosa): 198 mg
Fenikel obyčajný (Foeniculum vulgare): 198 mg
Benedikt lekársky (Cnicus benedictus): 150 mg
L-Tyrozín: 129 mg
Morské riasy Kelp (Ascophyllum nodosum): 90 mg
Angelika čínska (Angelica sinensis): 48 mg
Damiána – Pastala rozprestretá (Turnera diffusa): 48 mg
Srdcovník obyčajný (Leonurus cardiaca): 48 mg
Účinky tabletiek sú viditeľné (čo inak znásobíte aj krémom tej istej značky)
Primárnym účinkom tabletiek Super Prsia je zväčšenie poprsia. To znamená inak aj jeho spevnenie a tiež zlepšenie pružnosti pokožky pŕs. Doplnok má inak ešte aj priaznivý dosah na oblasti, týkajúce sa hormonálnej hladiny v tele ženy ako je menštruácia či menopauza (a klimaktérium). K dispozícii ešte máte aj krém tej istej značky. Jeho aplikáciou popri užívaní tabletiek „sa vaše poprsie bude cítiť ešte lepšie“ – to jest pokožka v oblasti pŕs bude sviežejšia a dobre hydratovaná, v konečnom dôsledku tak budú prsia pružnejšie s mladistvejším vzhľadom.

Ako tabletky správne užívať aby to celé malo zmysel
Na začiatok si treba uvedomiť, že účinok tabletiek Super Prsia + štíhla línia je založený na pôsobení prírodných látok a s tým spojeným dlhodobejším užívaním. To je jednoducho fakt, s ktorým treba dopredu rátať, zo dňa na deň sa prsia sa takto jednoducho nezväčšia. Ako na správne užívanie tohto doplnku aby ste dosiahli primerané výsledky?
Odporúčaná denná dávka sú 3 kapsuly, ktorá sa ideálne rozdelí na tri (po jednej tabletke, ráno, naobed a večer). Dôležitý je príjem dostatočného množstva tekutín, čo je dôležité aj pri samotnom prehĺtaní kapsulky prípravku – podporíte tak lepšie a rýchlejšie vstrebávanie látok organizmom. Výrobca ďalej odporúča (a skúsenosti žien to aj potvrdzujú) túto špecifickú schému užívania:
na úvod by to malo byť štartovacie balenie, aby si organizmus rýchlejšie zvykol na prijímané látky (10 dní)
plynule sa prejde na pokračovacie obdobie (2 mesiace nepretržitého užívania prípravku)
a napokon udržiavacia fáza, ktorá dôležitá pre udržanie výsledkov (každého pol roka 1 mesiac s takzvaným udržiavacím balením)

Prečo zvoliť Super Prsia a aké sú skúsenosti?
Čo hovoria na tabletky Super Prsia a ich účinky samotné ženy? V zásade prevládala spokojnosť. S čím? Hlavne so spevnením poprsia a aj jeho zväčšením (reálny pocit plnších pŕs a zväčšenie minimálne o jednu konfekčnú veľkosť). „Vedľajším účinkom“ užívania tabliet u mnohých žien bolo aj celkovo zjemnenie pleti, zlepšenie stavu vlasov, či dokonca zvýšenie libida.
Na druhej strane sa nájdu dámy, ktorým užívanie tabletiek nevyšlo, respektíve sa im nesplnili ich vysoké očakávania. Nuž, možno je to aj preto, že na podporu zväčšenia poprsia je nutné spraviť aj niečo navyše. Pre optimálny účinok tabletiek Super Prsia + štíhla línia je totiž potrebné telu dodávať aj nutrične bohatšiu stravu (aby malo z čoho rásť), to znamená mäso a mliečne výrobky, obilniny, ovocie i zeleninu. Dôležitý je aj oddych a kvalitný spánok – minimálne 8 hodín denne, takisto sa treba vyhýbať stresu. Výsledkom je potom nielen spokojnosť s poprsím a pevnosťou pokožky v oblasti dekoltu, ale samozrejme aj vyššie sebavedomie a príťažlivosť pre opačné pohlavie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu