Predátor. Napínavý, akčný 1.diel série Dark Verse

0
179
Predátor RuNyx

Čo sa stane, keď sa nezastaviteľná sila stretne s nehybným predmetom v poli smrti?

Ona je dcérou obávaného mafiánskeho bossa. Má nebezpečné schopnosti, ktorých sa musia obávať naozaj všetci…
On je nepokrvný člen inej mafiánskej rodiny a jeho zručnosti sú tiež nebezpečné, len iným spôsobom. Každý sa ho bojí, nechceli by ste ho stretnúť osamote a naštvaného…a nenadarmo dostal prezývku Predátor.
To je nový nadupaný príbeh od RuNyx.

V temných vodách podsvetia je Tristan Caine anomáliou. Ako jediný nepokrvný člen mafiánskej rodiny je pre všetkých záhadou – veľmi schopný, s otáznou morálkou a neznámymi motívmi. Je nebezpečný a veľmi dobre si to uvedomuje.

Podobne ako Morana Vitalo, neobyčajne geniálna dcéra konkurenčnej rodiny. To, čo Caine robí so zbraňami, dokáže Morana prostredníctvom počítačov. Keď jedného dňa na povrch vypláva dvadsaťdva rokov stará záhada, prenikne Morana do Cainovho domu s úmyslom zabiť ho, nevediac o väzbe, ktorá ich oboch spája.

Nenávisť, minulosť a žiadostivosť sa zrážajú v nečakanom roji iskier.
V ich svete sa však deje niečo omnoho väčšie a horšie. A aj navzdory vzájomnej nevraživosti dokážu nepriateľa poraziť iba oni dvaja…

Predátor RuNyx

Predátor je napínavý príbeh s množstvom zvratov a malých zápletiek, ktoré vás budú baviť. RuNyx má skvelý štýl, dynamický a svieži. Výborne pracuje s napätím a faktormi, ktoré v knihách milujeme – intrigy a zrada, slow burn, milenci a nepriatelia, neudržateľná vášeň,  mafiánske prostredie, hackerstvo…

Moranu si zamilujete, pretože to nie je žiadna naivka, ale silná ženská hrdinka, ktorá koná rozhodne, priamo a bez váhania. A Tristan vám vlezie pod kožu, doslova ovládne vaše myšlienky a emócie.
Celý príbeh je sexi, nebezpečný, nadupaný a vášnivý. Výborný štart novej série.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu