Vianoce sa nezadržateľne blížia a vy zatiaľ neviete, čo darovať svojej polovičke, sestre, maminke či kamarátke? Stavte na darček, ktorý je príjemný nielen na oko, ale navyše bude mať aj praktické využitie. V našom článku vám ponúkneme hneď niekoľko tipov.

Každý darček darovaný od srdca má niečo do seba, niektoré však obdarovaný radšej taktne nekomentuje. Ako sa niekomu trafiť do vkusu? Ak chcete prekvapiť a neviete, čo by dotyčnú osobu potešilo, neexistuje bohužiaľ nijaká záruka. Trápnej situácii sa najlepšie vyhnete, keď vyberiete neutrálny darček. Čo určite nikdy neurazí?

Pohodlná pyžama a domáci oblek

Teplá pyžama v zimnom období poteší snáď každého. Zásadný je výber kvalitného materiálu. Medzi jednu z obľúbených možností patrí flanelová pyžama, ktorá krásne hreje, alebo pyžama zo stopercentnej bavlny. Športovkyňa aj milovníčka ležérneho domáceho oblečenia zase ocení športovú pyžamu, alebo domáci oblek. Veľmi príjemné sú tiež hodvábne pyžamy. Nezabudnite si však nenápadne zistiť správnu veľkosť – to platí pre všetko oblečenie.

Univerzálny župan alebo kratšie kimono

Župany patria medzi často využívané oblečenie. V tomto prípade nemusíte poznať presnú veľkosť. Keď sa netrafíte a župan bude väčší, nič sa nestane – je možné ich zaobstarať aj v univerzálnej veľkosti. Dôležitý je skôr strih a dĺžka – niektoré siahajú až na zem, iné končia zhruba v polovici stehien. Praktické sú tiež župany s kapucňou – obzvlášť po umytí vlasov. Ak si nie ste istí, akú farbu má obdarovaná rada, skúste šedý alebo jemný pastelový odtieň.


Športové doplnky
Ženy, ktoré sa vo voľnom čase venujú behaniu alebo trávia veľa času vo fitku, nadchnete športovými nohavicami, topom a užitočnou funkčnou bielizňou. Na výber máte mnoho variant, ktoré navyše aj dobre vyzerajú.


Pančuchy, ponožky či nadkolienky

Každá žena, ktorá v zime rada nosí sukne a šaty, pre pančuchy nájde využitie. Znova je potrebné orientovať sa podľa veľkosti a materiálu.
Veľkým hitom sú samodržiace pančuchy s jemnou čipkou – pôsobia vkusne, elegantne a sexy. Ani pančuchové nohavice by v skrini žiadnej ženy nemali chýbať – sú veľmi populárne a v mrazivejšom období sa stanú vítaným spoločníkom.
A potom ostáva ešte jedna možnosť – ponožky či nadkolienky. Oboje už dávno patria k osvedčenej klasike. Niekomu sa podobný darček môže zdať ohraný, ale v skutočnosti ponožiek nikdy nie je dosť. Každú chvíľu sa jedna z páru niekam nenávratne zatúla, alebo sa roztrhne a vy zistíte, že v skrini zrazu nemáte ani jeden použiteľný pár. Ak chcete darovať niečo originálnejšie, siahnite po ponožkách s vtipným motívom. Ide o veľmi vďačný darček – a nielen pre ženy.

foto:

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu