V stredu, 03. augusta 2022, sa v kine Cinema City Aupark konala slávnostná premiéra akčnej komédie Bullet Train v hlavnej úlohe s Bradom Pittom. Kinosála SUPERSCREEN bola plná a film si nenechali ujsť ani známe tváre a milovníci akčných trhákov. 

Snímka Bullet Train konajúca sa naprieč moderným Japonskom potešila mnoho ľudí, ktorí zbožňujú akčnosť spojenú s humorom. Nová akčná komédia rozhodne upútala mnohých jej hviezdnym obsadením ako Brad Pitt v hlavnej úlohe, Aaron Taylor-Johnson, Joey King, Bad Bunny či Sandra Bullock. Nehovoriac o režisérovi, ktorý na seba upozornil svojim režisérskym debutom vo filme John Wick v roku 2014 a následne režíroval snímky ako Atomic Blonde, Deadpool 2, Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw a najnovšie akčnú komédiu Bullet train. A o tom, že sa je naozaj na čo tešiť, hovoria aj recenzie od známych ľudí, ktorí si mohli pozrieť film Bullet Train na premiére v Cinema City, v kinosále SUPERSCREEN. Slávnostnú premiéru Bullet Train, ktorej súčasťou bolo predstavenie bojového umenia priamo v kinosále v podaní profesionálneho klubu Kurilla Budokan, ktorý na Slovensku pôsobí od roku 1989, si nenechali ujsť ani známe tváre ako herečka Zuzana Vačková, herec Gregor Miler, moderátor Branislav „Bruno“ Ciberej, speváčka Barbora Piešová, moderátorka Dagmar „Didiana“ Dianová, Juraj Čurný s manželkou Andrejkou či spevák Robo Papp s manželkou. 

Pozvaní sa tešili nielen na Brada Pitta, ale aj výsledok práce režiséra 

 “Na film Bullet train sme sa s manželkou veľmi tešili, nielen kvôli Bradovi Pittovi, ale aj kvôli režisérovi, David Leitch totiž režíroval našu obľúbenú ságu John Wick, a tým pádom bol zážitok zaručený,” odkázal pred premiérou spevák Robo Papp. 

“Myslím si, že tento film bude príjemným oddychom pri ktorom nebudem musieť príliš namáhať hlavu. Zároveň sa neskutočne teším na herecký výkon Brada Pitta, ktorého mám v  obľube,” herec Gregor Miler.  

„Tešil som sa na spojenie humoru a akcie. Pretože od režiséra, ktorý sa postaral o Deadpool 2 môžeme očakávať niečo extra. Nebude to film pre rodiny s deťmi, ale na svoje si určite prídu aj muži, aj ženy,“ moderátor rádia Europa2 Vlado Varecha.

„Patríme medzi filmových nadšencov, ktorí majú radi rôzne žánre a radi chodia do kina. Tešili sme sa, že si pozrieme dobrý film na veľkom plátne. Máme radi „absurdity“ vo filmoch a Bullet train je skvelá oddychovka. Potešili nás narážky na Tarantinove filmy. Film sa otvorené priznáva k Tarantinovej poetike, špeciálne filmu Kill Bill, a to je nám blízke,“ Andrejka a Juraj Čurný. 

„Film bol super. Teším sa že po dlhej dobe je na obrazovke kvalitná komédia,“ speváčka Barbora Piešová.  

Film Bullet Train vás prevedie akciou, humorom a moderným Japonskom

Brad Pitt hrá vo filme Bullet Train nájomného zabijaka Lienku, ktorý je na čele skupiny nájomných vrahov s rôznymi schopnosťami a tiež vedia ako kreatívnymi spôsobmi pripraviť jeden druhého o život. Lienka (Brad Pitt) je však odhodlaný vykonávať svoju prácu mierumilovne, pretože sa mu veľa predchádzajúcich kšeftov vymklo z rúk a smola sa mu lepí na päty. Osud má však iné plány, pretože Lienka sa pri svojej najnovšej misii v najrýchlejšom vlaku sveta dostane do krížika so smrtiacimi protivníkmi. Ich ciele sú vzájomne prepojené a zároveň protichodné. Koniec trate je iba začiatkom nepretržitej divokej a vzrušujúcej jazdy naprieč moderným Japonskom. Bullet train si môžete pozrieť vo všetkých kinách od 4. augusta aj v SUPERSCREEN a 4DX. 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu