Premiéra prvej spoločnej kolekcie 4F x RL9 poľskej značky 4F a futbalistu Roberta Lewandowského

0
1075

Športová značka 4F uvádza prvú kolekciu vytvorenú spoločne s jej novým ambasádorom – svetoznámym futbalistom Robertom Lewandowským z Poľaka. Pre slovenských fanúšikov je k dispozícii od 17. marca na 4fstore.sk. Jej oblečenie využijeme aj my počas letných olympijských hier v Tokiu 2020.

Základom projektu 4F x RL9 je vášeň pre šport. Spája najlepšieho futbalistu sveta, kapitána poľskej reprezentácie a hviezdu Bayernu Mníchov so značkou 4F, ktorá spolupracuje s poľskými športovcami už 14 rokov. Až osem národných výborov, vrátane reprezentácie Slovenského olympijského a športového výboru, využije oblečenie 4F počas letných olympijských hier v Tokiu 2020.

„Od nášho začiatku podporujeme šport,“ hovorí Igor Klaja, generálny riaditeľ spoločnosti OTCF S.A., ktorá vlastní značku 4F. „Roky tvrdej práce a získavania skúseností umožnili značke 4F dosiahnuť pozíciu, vďaka ktorej zaujala aj najlepšieho futbalistu sveta Roberta Lewandowského, aby sa stal súčasťou nášho tímu.“

„Som rád, že som sa pridal k značke postavenej na hodnotách, ktoré ma sprevádzajú od začiatku mojej kariéry. 4F je známa tým, že podporuje šport a povzbudzuje k nemu ľudí v Poľsku i na celom svete. Tím 4F má znalosti, skúsenosti a pozíciu na medzinárodnej scéne, čo nám umožnilo navrhnúť jedinečnú líniu oblečenia, v ktorej si každý niečo nájde,“  hovorí Robert Lewandowski.

Spolupráca 4F s najlepším futbalistom sveta je založená na vytváraní spoločných inovatívnych kolekcií. Prvá z nich kombinuje v modernom športovom štýle najnovšie trendy s funkčnosťou. Oblečenie je vytvorené z materiálov, ktoré majú vlastnosti ako športové oblečenie pre profesionálov. Majú antibakteriálne, hypoalergénne vlastnosti a efektívne vstrebávajú vlhkosť. Navyše, zaručujú aj dlhšiu životnosť ich používania. Kolekcia 4F x RL9 pozostáva z 38 produktov. Obsahuje mikiny, nohavice, šortky, tričká s krátkym aj dlhým rukávom či šiltovky. Oblečenie sa vyznačuje menej výraznými farbami, ktoré je možné ľahko kombinovať.

Kolekcia 4F x RL9, ktorú prezentuje kapitán poľského národného tímu, je dostupná v digitálnej  podobe cez aplikáciu 4F na www.4fstore.sk. V rámci 4F aplikácie je možné jednotlivé kúsky oblečenia prehliadať aj na 3D avatare Roberta Lewandowského.

www.4fstore.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu