Hornošarišský vínny festival v Bardejovských Kúpeľoch zakončí 8. októbra 2022 bohaté kultúrne leto. V Kúpeľnej kolonáde sa na ňom  predstavia viaceré slovenské vinárstva. Súčasťou sú sprievodné akcie a popoludňajší kultúrny program. Vystúpia Marián Bukovský, folklórny súbor Hažlínčanka, MADOS LM a skupina LaMour. 

,,Hornošarišský vínny festival je už našim tradičným podujatím a symbolickou  bodkou za letnou sezónou. Predstavuje spojenie dobrého vína a kultúrneho programu. Svoju prácu a vášeň prídu na ňom predstaviť slovenskí vinári. Súčasťou festivalu je aj sabráž- exhibícia v sekaní sektov a na záver tombola. V cene vstupného je aj 10 degustačných kupónov, kalich na víno a degustácia gastronomických špecialít. Akcia sa koná za každého počasia,“ pozýva Tamara Šatanková, ekonomicko-obchodná riaditeľka Bardejovských Kúpeľov, Tamara Šatanková.

Čarovná jeseň v kúpeľoch

Tohtoročná jeseň plní Bardejovské Kúpele na predcovidovú úroveň a ukazuje sa, že klienti zdravotných poisťovní ostali týmto obľúbeným kúpeľom verní. ,,Návštevníci využívajú to, že ceny stravy i procedúr sa zatiaľ ešte príliš nemenili a sú pre nich zaujímavé. Plne funkčné sú i wellness zariadenia, sauny a fitness. Atraktivitu kúpeľov zvyšuje aj prebiehajúca akcia – Zvýhodnený wellness pobyt Vital v hoteli Alexander**** s dlhou platnosťou. Výhodné ceny, obľúbený jesenný termín, s prechádzkami, procedúrami, wellness a kvalitnou stravou v štvorhviezdičkovom hoteli, sú najlepšou investíciou do zdravia“, vymenúva výhody jesenného kúpeľného pobytu pani riaditeľka.

Cenovo zvýhodnený pobyt VITAL v Hoteli Alexander si môžu návštevníci rezervovať až do 20.decembra 2022. Výhodný víkendový pobyt je počas týždňa ešte o čosi výhodnejší. Zvýhodnený pobyt VITAL zahŕňa ubytovanie v dvojlôžkovej izbe exclusive, plnú penziu, neobmedzený vstup do Wellness Spa v hoteli Ozón (bazény + sauny), neobmedzený vstup do hotelového Wellness v hoteli Alexander. K tomu sú procedúry na osobu: 1x klasická masáž čiastočná (15 min.), 1x minerálny kúpeľ (15 min. kúpeľ + 15 min. oddych), 1x soľná jaskyňa (45 min.), 3 x denne pitná kúra v kolonáde, welcome drink v Lobby bare, parkovisko pri hoteli a bezplatné Wifi pripojenie.

V týchto kúpeľoch sa určite nebudete nudiť. Okrem osvedčených kúpeľných procedúr je k dispozícii aj najstarší skanzen na Slovensku, múzeá, tenisové dvorce, krytá hala, preliezačky, minigolf, „kúpeľné singletracky“ i kyslíková dráha nádhernou jesennou prírodou. Neďaleko je historické mesto Bardejov – pamiatka Unesco, hrad Zborov a mnohé iné atrakcie a zaujímavosti.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu