Prinášame vám tip na kreatívny darček, ktorým môžete potešiť a zaujať

0
1232

Rozmýšľate nad kreatívnym darčekom, ktorým by ste mohli potešiť niekoho blízkeho z priateľov alebo rodiny? Zabudnite na kupovanie zbytočností, ktoré často ani nevyužijú a navrhnite im oblečenie s vlastnou potlačou! Takýto darček dokáže zaujať a prekvapiť, navyše vtipné nápisy ich zaručenie pobavia.

Čo môže potlač zobrazovať?

Tričká s vlastným motívom by mali niečo hovoriť o človeku, ktorého chcete obdarovať. Vtipný nápis by sa mohol niekoho dotknúť, čo vám otvára možnosti výberu nejakej zaujímavej grafiky. Môže ísť napríklad o spracovanie obľúbeného filmu alebo činnosti, ktorá je súčasťou jeho života. Ak chcete, aby bola vlastná mikina pohodlná, tak odporúčame vybrať väčšiu veľkosť.

Kam umiestniť potlač?

Vo výbere vlastnej mikiny hrá umiestnenie potlače rovnako dôležitú úlohu. Pri samotnom návrhu by ste tiež mali zvážiť veľkosť potlače, nechcete predsa, aby bola príliš veľká alebo príliš malá a nevýrazná. Veľkosť potlače prispôsobte textilu, ktorý ste sa rozhodli zmeniť. Ak vyberáte tričko, tak potlač môžete ideálne umiestniť na stred, aby vynikol celý dizajn.

Možnosti výberu

Produktov na výber je skutočne veľa. Nemusíte vyberať len tričko alebo mikinu, pokojne môžete vybrať aj nejaký iný predmet alebo tašku. U každého produktu sa dopredu zamyslite nad jeho veľkosťou a podľa toho prispôsobte tiež druh a veľkosť potlače, ktorá ho bude zdobiť. Vyhnite sa tiež nevýrazným farbám, ktoré by mohli splývať alebo príliš malým návrhom.

Skvelým darčekom, ktorý dokáže potešiť každého, je tričko s vlastnou potlačou. Nemusíte mať talent na kreslenie ani umelecké cítenie, stačí ak budete mať dobrý nápad, pri ktorom použijete svoju fantáziu a vytvoríte niečo vtipné. Obmedzenie nemáte ani vo výbere textilu alebo iných predmetov. Máte možnosť vytvoriť tiež mikinu s potlačou alebo iný predmet, ktorý dotyčný využije.

Zdroj obrázka: 4evablaze / Shutterstock.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu