Pripravte svoju domácnosť na Vianoce s IKEA

0
1264

Tento rok sme v našej domácnosti strávili viac času ako zvyčajne a pre mnohých z nás sa dokonca zmenila na dlhodobé pracovné pôsobisko. Hranica medzi prácou a domovom sa postupne vymazala, a tak musíme zvládať nápor vyššieho stresu aj na miestach, ktoré pre nás kedysi predstavovali symbol pokoja a oddychu. Prišiel čas to napraviť. Predvianočný čas je ideálnym obdobím na to, aby sme vrátili do našich príbytkov harmóniu. Peter Scholc, interiérový dizajnér IKEA Bratislava, vám poradí, ako si s cenovo dostupnými výrobkami IKEA z novej kolekcie VINTER 2020 vytvoríte tu pravú vianočnú atmosféru v domácnosti.

Zapáľte si sviečku, ktorá rozžiari tmavé ráno, spraví z obyčajnej večere výnimočnú a vďaka ktorej bude miestnosť hrejivejšia a útulnejšia. Príjemne vás prekvapí sladká vôňa jabĺk s tónmi vanilky a škorice, ktorá sa spája práve s Vianocami. Nakombinujte ju aj s inými dekoráciami z kolekcie.

 
VINTER 2020
vonná sviečka, jablko/škorica
€1,99

Zobúdzajte sa ráno s úsmevom na perách. Pripravte svojej polovičke dobré raňajky a vychutnávajte si spolu leňošenie v posteli. Zabudnite na stres a zababušte sa do teplej deky. Tradičné vianočné vzory na podnose VINTER 2020 vám pripomenú, že Vianoce sú čoskoro tu.

Ešte predtým ako sa pustíte do zdobenia stromčeka, pripravte svoju domácnosť na advent. Kolekcia VINTER 2020 ponúka množstvo dekorácií, ktoré prinesú do vašej domácnosti tradičnú predvianočnú atmosféru. 

Vianočný stromček je jedným z najväčších symbolov Vianoc. Už od raného detstva sa deti tešia najmä na jeho zdobenie. V rámci tejto aktivity využívajú svoju kreativitu a predstavivosť naplno, pričom si vychutnávajú čas strávený so svojou rodinou a blízkymi. Najdôležitejšou otázkou zostáva, akej farby budú dekorácie na stromčeku tento rok. 

Nech už sa rozhodnete akokoľvek, v novej kolekcií VINTER 2020  nájdete množstvo farieb a druhov vianočných ozdôb na stromček za dostupné ceny. 

   Pustite sa do zdobenia. Čas strávený s rodinou je nenahraditeľný. 

 Kto povedal, že v domácnosti môže byť iba jeden vianočný stromček? Využite prázdny priestor na stenách a dotiahnite zdobenie do dokonalosti. S novou nástennou dekoráciou VINTER 2020 v tvare stromčeka si vyzdobíte izbu a zároveň získate praktické úložne miesto napríklad na rámčeky, zabalené darčeky a iné drobnosti.

 Tí, ktorí si z priestorových alebo iných dôvodov nemôžu dovoliť priniesť pred Vianocami do domácnosti či izby tradičnú jedličku, si tento netradičný nástenný stromček môžu ozdobiť napríklad aj klasickými ozdobami. Symbol Vianoc je zachránený! 

  Pre milovníkov prírody a zástancov udržateľnosti si IKEA tento rok pripravila netradičný vianočný stromček z bambusu. Keďže tieto stromčeky sú vyrábané šikovnými remeselníkmi, každý jeden kus je unikátny. Bambus je prírodný materiál, ktorý vekom mení farbu. 

 
Detských členov rodiny poteší čokoládový kalendár s chutnými čokoládkami na 24 decembrových dní. Čo myslíte, akú čokoládku skrýva číslo 24? 

Vianočná kolekcia VINTER 2020 je v obchodnom dome IKEA Bratislava dostupná
od 1. októbra 2020 do vypredania zásob.

foto: IKEA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu