Prírodné zložky plné vitamínov ochránia vaše vlasy počas letných dní a vy môžete vyhrať

17
1457

V priebehu leta sú naše vlasy veľmi namáhané – UV lúče aj voľné radikály môžu spôsobiť ich suchosť, lámavosť, únavu a nepoddajnosť. Verte prírode a siahnite po produktoch plných vitamínov a ďalších osožných látok pre zdravo vyživené a dokonale lesklé vlasy.

Zachovať letný jas a zdravie vašich vlasov 7 dní v týždni vám pomôžu produkty vlasovej kozmetiky BC SUN PROTECT od Schwarzkopf Professional – chránia, čistia a ošetrujú vlasy PRED aj PO slnení. Kombinujú pritom dve zázračné prírodné zložky: prvou je exotický oranžovo-červený Buriti olej, ktorý pochádza z amazonských mokradí a vyniká svojimi zvlhčujúcimi a vyživujúcimi vlastnosťami. Je známy ako najbohatší prírodný zdroj beta-karoténu, tiež je extrémne bohatý na vitamín E (tokoferol) a provitamín A (karotenoid).

Druhou zložkou je extrakt z morských rias, ktorý sa získava z hlbín oceánov a svojimi intenzívnymi hydratačnými a vyživujúcimi účinkami dokáže rýchlo a účinne regenerovať a upokojovať. Morské riasy obsahujú veľké množstvo aktívnych látok: bielkoviny, fytoceramidy, enzýmy, vitamíny C, A a E, skupiny B, antioxidanty a viac než 20 minerálov.

TIP: S trendovým cestovným balením Travel Kit BC SUN PROTECT sa môžete bez problémov vydať na veterné náhorné planiny, k južným moriam aj do horúcich púští. Cestovný balíček obsahuje všetko, čo vaše vlasy potrebujú, aby zostali zdravo vyživené, ochránené a dokonale lesklé. Na letnú starostlivosť a ochranu je výborným pomocníkom Ochranný sprej jemný ako morský vánok, ale zároveň dostatočne účinný v starostlivosti o vaše vlasy počas slnečného dňa. Po slnení siahnite po Hair & Body Šampóne, ktorý osvieži vaše vlasy a telo. Jeho jemná kvetinová vôňa navyše uvoľní vaše zmysly. Potom si doprajte masku 2-v-1. S ňou obnovíte pevnosť každého vlasu. Jednoducho striedajte dobu pôsobenia podľa toho, koľko starostlivosti vaše vlasy vyžadujú a potom sa už len tešte na ďalší slnečný deň!

Súťažná otázka:
Napíšte nám do komentu pod tento článok, ktoré 2 prírodné zložky obsahujú produkty vlasovej kozmetiky BC SUN PROTECT? Traja z vás vyhrajú balíček vlasovej kozmetiky od Schwarzkopf Professional.

Výhercov vyhlásime 15.7.2020.

foto: Schwarzkopf Professional

17 KOMENTÁRE

  1. Prvou prírodnou zložkou je exotický oranžovo-červený Buriti olej a druhá prírodná zložka je extrakt z morských rias ???

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu