Jeho hudba je podmanivá, má fantastický vkus, výborne vyzerá a violončelo dokázal premeniť na vzrušujúci hudobný nástroj. Hauser má povesť zlého chlapca, ktorého milujú najmä fanúšičky z celého sveta. Svoje umenie predvedie 24. júla 2024 aj slovenským fanúšikom v Bratislave.

Hauser je zakladajúcim členom legendárneho dua 2Cellos. Zaujať poslucháčov a divákov inštrumentálnou hudbou je veľká výzva, ale on to dokázal fantastickým spôsobom. Fanúšikovia si jeho tvorbu veľmi rýchlo obľúbili vďaka živelnosti, ktorou na nich pôsobí od prvých tónov. Postupne sa z neho stal svetoznámy hudobník, na ktorého vystúpenia netrpezlivo čakajú ľudia vo všetkých krajinách jeho turné.

Violončelista Hauser sa preslávil aj cez sociálne siete. Jeho videá sú vizuálnym i hudobným potešením. Vďaka tomu má viac ako milión sledovateľov na YouTube, Facebooku a Instagrame. Rodák z Chorvátska si podmaňuje ľudí veľkou charizmou, ktorú na nich dokáže preniesť aj cez obrazovku. Ešte väčšie iskrenie prebehne počas živých vystúpení, keď má už po prvej piesní obvykle celé publikum na svojej strane. Navyše, jeho veľkou výhodou je, že svojou tvorbou oslovuje ľudí všetkých generácii.

Fanúšikovia často Hausera prezývajú aj „Rebel s čelom“. Rovnaké pomenovanie nesie aj jeho aktuálne turné, ktoré predstavuje tretie dejstvo rockového retra prechádzajúceho do hitov z nového sólového albumu „The Player“. 

Chytľavé skladby vás iste roztancujú a poskytnú silnú emóciu. Na zážitok z tohto koncertu nepochybne tak skoro nezabudnete. Skvelé muzikantské čísla sprevádza veľkolepá vizuálna šou. Jej súčasťou je aj pyrotechnické prekvapenie, ktoré ešte viac umocní atmosféru celého vystúpenia. Nebude chýbať ani veľká dávka romantiky, ktorou sú už tradične sprevádzané aj slávne videá obľúbeného hudobníka.

Chorvátsky virtuóz zavíta na Slovensko už 24. júla 2024. Pri jeho vystúpení nastala jedna dôležitá zmena. Pôvodne mal svoj koncert odohrať v amfiteátri v Nitre. Po prehodnotení situácie a technických možností sa koncertné turné, s ktorým je na cestách už od roku 2023, presunie do Bratislavy. Open-air pódium organizátori vymenili za Tipos Arénu, aby vyšli v ústrety fanúšikom. V Bratislave našli lepšie podmienky najmä čo sa týka technického zabezpečenia. Taktiež sa vyhnú problémom, ktoré by mohli spôsobiť výkyvy počasia. Diváci si tak môžu vystúpenie jedinečného violončelistu pozrieť bez obáv z toho, že by ich zastihol dážď alebo iné zlé poveternostné podmienky. Vďaka tomu je zabezpečené maximálne pohodlie pre všetkých účastníkov koncertu. Vstupenky zakúpené na vystúpenie v Nitre sú platné aj na bratislavský koncert. Odohrá sa v rovnaký deň a v pôvodne plánovanom čase. Zmena nastala iba pri výbere miesta – Bratislava. Organizátori ďakujú všetkým fanúšikom Hausera za pochopenie. Jeho koncert túžia priniesť v čo najlepšej kvalite a pohodlí pre divákov. Ak chcete vidieť hudobné majstrovstvo Hausera naživo, vstupenky na koncert „Rebel with a Cello“ sú k dispozícii v sieti Ticketportal

Foto: archív Hauser

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu