Milujú ich v metropolách Ameriky, zachutia aj vám!

0
1195

Šťavnaté a chutné hotdogy – na večeru aj na garden párty s priateľmi

Pripravte si na raňajky i na večeru skvelé hotdody ako v tom najvychýrenejšom street food bistre! Vedeli ste, že hotdogy s originálnymi omáčkami sú chutným hipsterským pohostením aj na garden párty? Toto rýchlo pripravené jedlo milujú v Chicagu, New Yorku a určite si na nich pochutíte vy, vaše deti aj vaši priatelia. Skvelým pomocníkom na ich prípravu v pohodlí domova je hotdogovač Orava HM-01, ktorý v nádobe s nepriľnavým povrchom pripraví naraz až 6 párkov v horúcej pare. Keďže sa párky nevaria klasicky vo vode, ale pripravujú sa na pare, sú šťavnatejšie, chutnejšie, takže je radosť do nich zahryznúť.

Na ohrev pečiva a vytvorenie dierky, do ktorej vsuniete chrumkavý, šťavnatý párok, slúži osteň z nehrdzavejúcej ocele. Rožok sa vďaka nemu ohreje po celej dĺžke a bude krásne rozvoniavať, akoby bol práve upečený. Hotdogy chutia výborne klasicky – s kečupom, s horčicou, ale aj s tatárskou omáčkou. Vyskúšajte ich však aj tak, ako ich majú najradšej v metropolách Ameriky: pridajte do nich okrem párku aj barbecue omáčku, alebo vyskúšajte hotdog s opečenou slaninkou a skaramelizovanou cibuľkou. Ak milujete štipľavé, dochuťte si hotdog cibuľou nakrájanou na kolieska, malými kúskami uhorky a nasekanými čili papričkami.

Pozrite si aj krátke video o šikovnom hotdogovači Orava HM-01:

Šikovný domáci pomocník Orava HM-01na prípravu domácich hotdogov chutných ako z pravého amerického street food bistra môže byť váš len za 21,90 €.
Viac informácií o praktických pomocníkoch do domácnosti značky Orava nájdete na webovej stránke www.orava.eu

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu