OCHRANA PRED LETNÝM SLNKOM

0
1435

Už sme si zvykli, že musíme (a to nielen v lete) chrániť svoju kožu pred UV žiarením. Chránite ale aj svoje vlasy? Ultrafialové žiarenie rozkladá určité druhy bielkovín a napomáha deštrukcii melanínu aj proteínových väzieb. Vlasy sú potom krehkejšie, suchšie a aj kozmetické pigmenty – teda farba od vášho kaderníka – sa rýchlejšie vymyje. Poškodenie vlasov UV žiarením je takmer nevratné a preto sa musíme naučiť mu predchádzať.

Našťastie je to úplne jednoduché!

NEUMA produkty obsahujúce Phyto UV Shield™. Patentovaná zmes certifikovaných organických rastlinných výťažkov zlepšuje hĺbku tónu, lesk a živosť farby. Esenciálne oleje chránia pred UVA a UVB žiarením a vyblednutím farby.

neuMoisture instant fix

Ľahký ochranný sprej nabitý hydratáciou, proteínmi a vitamínmi opravuje, obnovuje a revitalizuje vlasy ako nikdy predtým. Rozpletá, hydratuje, krotí, pripravuje, opravuje a chráni vlasy, čím vytvára neuveriteľnú hebkosť, ovládateľnosť a žiarivý lesk.

Čím je jeho receptúra unikátna?

  •  Bavlníkový olej posilňuje a vytvára hladšie a lesklejšie vlasy
  • Avokádový olej hĺbkovo ošetruje a dodáva hydratáciu, silu a lesk – predovšetkým suchým, krehkým vlasom. Jeho vitamíny, aminokyseliny a vysoký obsah tukov podporujú zdravý bunkový rast a sú skvelé pre udržania a obnovenie zdravej pokožky hlavy 
  • Olej z marhuľových jadier ošetruje a upokojuje kutikulu, kontroluje poletujúce vlásky a dodáva lesk

neuMoisture instant fix

200 ml, 31,20 €

foto: neuMoisture

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu