Privítajte jeseň aj vo svojom domove

0
398
privítajte jeseň vo svojom domove

Každá zmena ročného obdobia vyvoláva u nás potrebu obmeny nielen šatníka, ale i prostredia, v ktorom sa zdržujeme. Odrazu máme chuť preniesť teplé tóny vyfarbujúcej sa jesene aj do našich príbytkov.

Dodajte aranžovaniu svojej domácnosti jesenný nádych s novou kolekciou NEW ARTSY. Či už si vyberiete príjemné mäkké textílie alebo umelecké doplnky – nové produkty do obývačky a spálne z dielne Westwing sa postarajú o jedinečnú a príjemnú atmosféru.

privítajte jeseň vo svojom domove

Pri sezónnej úprave domácnosti, samozrejme, vôbec nemusí ísť o veľké a finančne náročné. Skúste to s bytovými textíliami a doplnkami. Výsledok vás určite milo prekvapí. 

Farebné závesy na oknách, váza s jesennými kvetmi alebo listami, prestieranie, deky a vankúše. Pri takomto jesennom aranžovaní svojej domácnosti môžete využiť aj novú kolekciu NEW ARTSY s jesenným nádychom. Jej produkty dodajú interiéru útulnosť ideálnu pre nadchádzajúce jesenné počasie a tiež veľmi potrebný pocit tepla. K príjemnému pocitu prispievajú aj mäkké materiály s jedinečným charakterom ako zamat a flanel, z ktorých sú vankúše či deky zhotovené. Dôležitý je aj výber farieb z pestrej jesennej palety doplnené o béžovú, moka hnedú, zelenú, či celú škálu hrdzavých odtieňov a dynamické vzory inšpirované súčasným umením.

privítajte jeseň vo svojom domove

„Predstavte si návštevu umeleckej galérie plnej nádherných diel. Teraz vďaka našej kolekcii NEW ARTSY môžete tento pocit preniesť do svojho domova. Inšpirovaní súčasným umením sme umelecký nádych preniesli na naše vankúše či denné deky a útulnosť sme dodali každej pohovke, kreslu aj posteli,“  stručne opísala svoju novú kolekciu Alexandra Tobler, Creative Director of Westwing Collection.

privítajte jeseň vo svojom domove

Foto:  Westwing

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu