Dosť bolo depresií, smútku a stagnácie! Blížia sa 3 dni, ktoré v minulosti zmenili život stovkám ľudí. Skvelou správou je, že táto historická príležitosť sa onedlho znova zopakuje. A navyše, v Bratislave!

Na úvod si predstavte situáciu: Aké by to bolo, už za 72 hodín, skoncovať so svojimi problémami a strachmi?! Prútik Harryho Pottera v tomto prípade, nie je vôbec potrebný! Zvládnete to ľavou zadnou pod vedením skúseného mentora v oblasti ľudského potenciálu a prosperity Andyho Winsona a sily psychológie!

Tréning Objav Svoju Silu v minulosti absolvovali stovky ľudí. Ich spätná väzba dnes hovorí za všetko: Zlepšili sa im vzťahy, naštartovali raketovú kariéru a našli svoj vnútorný potenciál.

Prečo je tento transformačný tréning tak jedinečný? Spýtali sme sa na to priamo jeho tvorcu, Andyho Winsona!

Väčšina ľudí vo svojom živote o niečom sníva. Tréning Objav Svoju Silu je jeden z mojich najtransformatívnejších. Počas troch dní prejdú jeho účastníci procesom, vďaka ktorému sa dokážu odpútať od minulosti a postaviť sa tomu, čo v ich živote nefunguje. Jednoducho si dokážu zmeniť život od základov.”

Je pravda, že na tréningu chodia ľudia po skle, či žeravých uhlíkoch a dokážu sa zbaviť fóbie na počkanie?

“Áno, je to pravda. Ľudia prichádzajú na tréning so strachmi a fóbiami a po troch dňoch odchádzajú – bez nich. Skvelou správou je, že sa ich dokážu zbaviť už behom pár minút. Ľudia môžu následne demonštrovať svoje víťazstvo tak, že prejdú cez sklo, či oheň. “

Andy, komu tréning môže reálne pomôcť?

“Ľuďom, ktorí túžia po lepšom živote. Ktorí potrebujú energiu, zlepšiť si vzťahy, zdravie, chcú zarábať viac, uzavrieť minulosť a začať žiť naplno svoj život. Bez limitov a strachu.”

Na čo sa ľudia na tréningu okrem svojej životnej transformácie môžu ešte tešiť?

“Energiou nás “nadopuje” známa slovenská tanečníčka Aron MITU Tesfaye s jej Jamajskými tancami. Užijeme si luxusné spojenie herečky a speváčky Lenky LeRa Rakar a legendy Pala Drapáka. Prídu aj LADY COLORS – jedinečné spevácke trio: Lenka LeRa Rakar, Kristína Mečko a Majka Lechmanová. Pripojí sa  aj exotická soulová speváčka Kristína TRAN, ktorá láme hitparády v rádiách. A ďalší…”

A takto to vyzerá priamo na tréningu… Pozri si video!

Viac informácií o tréningu, skutočné príbehy ľudí a to, ako sa na tréning dostať, sa dozviete TU: www.objavsvojusilu.sk

foto: Pavol Harum / archív A.W.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu