Spoločnosť Avon predstavuje prvý rad prípravkov proti starnutiu pre citlivú pleť. Kozmetický gigant opäť urobil ďalší krok v posúvaní hraníc starostlivosti o pleť. Ľudia s citlivou pleťou, ktorí doteraz museli vynechávať účinné produkty proti starnutiu, majú teraz konečne možnosť bojovať proti známkam starnutia bez pocitu podráždenia. A to s maximálnym účinkom! 

Zoznámte sa s novým komplexným radom Anew Sensitive+, ktorý je navrhnutý tak, aby pomohol dosiahnuť maximálne omladzujúce účinky aj pre tú najcitlivejšiu pleť. Rad obsahuje tri produkty, ktoré sú dermatologicky, alergologicky a klinicky testované na rôznych odtieňoch a typoch pleti a sú určené špeciálne pre osoby s citlivou pleťou.

Anew Sensitive+ pomáha upokojovať a redukovať začervenanie už za 72 hodín. Okrem toho,  že minimalizuje viditeľnosť jemných liniek a vrások, zabraňuje aj vysušovaniu pleti posilnením hydratačnej vrstvy pokožky, čím zvyšuje jej ochranný účinok. Novinka obsahuje prírodné zložky upokojujúce pleť a exkluzívnu oceňovanú technológiu Protinol™, ktorá stimuluje produkciu dvoch typov kolagénu pre plnšiu a pevnejšiu pleť. Patentovaná technológia tak preukázateľne poskytuje hladšiu a pevnejšiu pleť už za kratší čas, než produkty obsahujúce retinol, a to navyše bez podráždenia, ktoré niektorí používatelia retinolu pociťujú. Produkty Anew Sensitive+ je vhodné používať ráno a večer počas bežnej starostlivosti o pleť. Kúpiť sa dajú ako obvykle u Avon Lady alebo na e-shope www.avon.sk

1. Čistiaci pleťový krém Anew Sensitive+

Jemne čistí a odstraňuje nečistoty či make-up. Je vhodný aj na odstraňovanie make-upu v očnom okolí. Po každom použití tak pokožka ostáva svieža, upokojená a menej citlivá. Vmasírujte ju do suchej pokožky a následne ju opláchnite teplou vodou alebo čistou vlhkou handričkou.

2. Omladzujúci očný krém Anew Sensitive+ s Protinolom™

Okamžite zmierňuje suchosť a napätie, vyhladzuje očné okolie. Pomáha redukovať jemné linky a vrásky, upokojuje oblasť pod očami a zmierňuje opuchy. Najlepšie výsledky dosiahnete jemným nanesením na pokožku okolo očí. Očný krém je taktiež aj oftalmologicky testovaný. 

3. Anew Sensitive+ omladzujúci krém s Protinolom™

Zanecháva pleť upokojenú a zároveň pomáha redukovať jemné linky a vrásky. Znižuje začervenanie už za 72 hodín. Po 2 týždňoch je pleť pružnejšia, plnšia a jasnejšia. Pri pravidelnom používaní je pokožka menej citlivá. Po vyčistení pleti ju jednoducho vmasírujte do pokožky.

www.avon.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu