Využite príležitosť a nakúpte si vecí potrebné na lyžovanie v predstihu. Hoci je jeseň v plnom prúde a momentálne riešite skôr nákup nových jesenných čižiem, myslieť v predstihu nie je nikdy na škodu. Ak ste nadšeným lyžiarom alebo tento rok pôjdete na svah prvýkrát, mať dobrú a kvalitnú výstroj je základ. Ak ešte nemáte nič nakúpené alebo vám niečo chýba, práve jeseň je ideálnym obdobím na kúpenie chýbajúceho zimného športového vybavenia.

Niektorí ľudia čakajú celý rok na zimu, aby sa mohli konečne venovať svojim obľúbeným zimným športom. Medzi čoraz obľúbenejšie zimné športy nepochybne patrí aj zjazdové lyžovanie. Práve pri zjazdovom lyžovaní je nevyhnutné, aby vaša výstroj bola kompletná. 

Prečo by ste si základnú lyžiarsku výstroj mali kúpiť už  teraz v jeseni? 

  1. Veľký výber 

V zime má o lyže či lyžiarky záujem každý. Pri nákupe napríklad lyží sa tak môže stať, že vami vybrané lyže už nie sú dostupné alebo ich majú len v inej farbe či veľkosti. V jeseni na začiatku predaja zimného športového tovaru majú firmy ešte naskladnené všetko. Keď si budete vyberať svoje lyže teraz v predstihu, máte oveľa väčší výber než by ste mali v zime. 

  1. Ako darček 

Ak plánujete využiť zimné prázdniny na lyžovanie s celou rodinou, lyže môžete niekomu z rodiny dať na Vianoce ako darček. Lyže a lyžiarky sa dajú objednať napríklad aj na stránke sportrysy.sk, kde sa práve teraz v jeseni nemusíte obávať, že by ste si nevybrali. Budete mať dopredu kúpený praktický darček a v decembri tak nemusíte nič zháňať na poslednú chvíľu. 

  1. Jesenné akcie 

Iste ste zaregistrovali, že práve v jeseni bývajú rôzne akcie. Mnohí predajcovia chcú pritiahnuť čím skôr svojich zákazníkov, preto už počas jesene majú pripravené predsezónne zľavnené produkty alebo ponúkajú aspoň poštovné zadarmo. Preto je možné, že pred sezónou nájdete aj drahšie lyže za prijateľnejšiu cenu, ktorú si budete môcť dovoliť. Využiť jesenné zľavy sa určite oplatí. Využite jedinečnú príležitosť a kúpte zimné lyžiarske oblečenie i základnú lyžiarku výstroj za dobré ceny. 

Foto: Michal Durinik, Shutterstock

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu