Robotický vysávač Samsung PowerBot VR05R5050WK naraz vysáva aj umýva

0
1847

Spoločnosť Samsung prichádza na slovenský trh s najnovším modelom z radu robotických vysávačov PowerBot. Novinka je určená na vysávanie tvrdých podláh, kobercov a zároveň je doplnená o funkciu umývania podlahy, ktoré prebieha súčasne s vysávaním. Model Samsung PowerBot VR05R5050WK je na slovenskom trhu k dispozícii za odporúčanú maloobchodnú cenu 399 Eur u všetkých veľkých predajcov elektroniky.

Upratovanie bez čakania
Aby sa zabezpečilo vysávanie aj umývanie podláh v jednom kroku bez nutnosti čakať, PowerBot má dve oddelené nádoby. Jedna je určená pre prachové a hrubé nečistoty, druhá pre vodu. Tak je zabezpečené, že nemusíte nádoby meniť počas procesu upratovania. Umývanie podlahy zabezpečuje mikrovláknová handrička, do ktorej sa elektronicky dávkuje voda, čím sa eliminovalo jej samovoľné kvapkanie zo zásobníka.

Zachytávanie prachu a nečistôt zabezpečuje rotačná čistiaca kefa s postrannými metličkami a silné 5W nasávanie prostredníctvom motora BLDC, ktoré vyčistia podlahu efektívnejšie. Vodná nádržka pre umývanie má elektronické čerpadlo, ktoré keď zistí, že je vložená mikrovlákonová handrička, automaticky zapne funkciu umývania a upraví množstvo vody na mope.

Dostane sa všade
PowerBot VR05R5050WK zachytí nečistoty a prach aj na tých najťažších miestach. Je vysoký len 85 mm, čo znamená, že sa môže ľahko dostať aj pod nábytok a postele a do oblastí, kde je malá svetlá výška. Vie pracovať až v štyroch rôznych čistiacich režimoch a je možné ho naprogramovať na konkrétny čas, napríklad, keď nie ste práve doma. Taktiež vie upraviť svoj sací výkon v troch úrovniach – v maximálnom dosahuje výkon 5W, v štandardnom 1,7W a v EKO režime 0,5W. Vďaka 3400mAh batérii vie kontinuálne vysávať až 150 minút. Je vybavený množstvom senzorov, ktoré bránia stretu s prekážkami či pádu zo schodov.

Jednoduché ovládanie
Pomocou integrovaného ovládania Wi-Fi a aplikácie vo vašom smartfóne môžete vysávač ovládať na diaľku odkiaľkoľvek. Jednoduchým dotykom ho môžete rýchlo spustiť alebo zastaviť, nastaviť viacnásobné plány čistenia a nastaviť sací výkon. Rovnako tak môžete ovládať aj funkciu umývania podlahy, pri ktorej okrem jej spustenia a vypnutia, viete zmeniť aj rýchlosť prietoku vody (nízka / stredná / maximálna). Takže aj keď ste mimo domu, môžete si byť vždy istí, že všetko je správne vyčistené.

Pre najnovšie informácie navštívte Samsung Newsroom na adrese: http://news.samsung.com.

foto: Samsung / video: Youtube

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu