Svetoznáma a populárna značka vlasovej kozmetiky AUSSIE nenosí logo kengury len tak pre nič za nič. Šampóny, balzamy a kondicionéry obsahujú prírodné ingrediencie priamo z austrálskej divočiny. Listy eukalyptu, kôra čerešne, olej z jojobových semien, či plody divokej broskyne oživujú vlasy na nepoznanie už 40 rokov!

V roku 1979 americký vlasový mág Tom Redmond navštívil Austráliu. Očarený pestrosťou austrálskych prírodných zázrakov a bohatosťou zdrojov neprestáva myslieť na to, aké zázraky by dokázali všetky tieto austrálske prírodné krásy urobiť s poškodenými vlasmi. A ešte aj o 40 rokov neskôr Tomov originálny recept na „3 minútový zázrak“ dokáže s poškodenými vlasmi hotové zázraky!

Vieme, že život je aj o niečom inom ako o vlasoch, tie sú však dobrým miestom, kde začať. Napríklad “živou vodou” menom 3 Minute Miracle. Ak ste ešte tento 3-minútový zázrak neskúšali, pripravte sa na vlnu energie pre vlasy, hodnej toho najlepšieho surferského raja. Jeho úžasné zloženie s austrálskou medovkou lekárskou vyhladzuje drsný povrch kutikuly a preniká priamo do poškodených vlasov, ktoré obnovuje. Hĺbkový balzam 3 Minute Miracle Reconstructor je najpredávanejším výrobkom radu Aussie.

Veríme, že si rad výrobkov Aussie zamilujete. Presvedčte sa sami o ich skvelých vlastnostiach. Na každom našom výrobku nájdete vyjadrenie našej filozofie: „Život je o niečom inom ako o vlasoch, tie sú však dobrým miestom, kde začať.” A preto teraz môžete vyhrať zájazd rovno za klokanmi pre seba aj kamošku vďaka jedinej fotke s tvojou obľúbenou vlasovou kozmetikou! Aussie prináša okrem zázračne vyživených a voňavých vlasov aj letnú mega súťaž o nezabudnuteľnú babskú jazdu do Austrálie! Kúp si akýkoľvek Aussie produkt v predajniach dm drogerie markt na Slovensku. Odlož si doklad o kúpe. Nahraj svoju fotku s Aussie  na svoj Instagram. Pridaj text – Chcem letieť s Aussie do Austrálie #aussieleto @OznačSvojuKamku a budeš zaradená do zlosovania o 17 dňový exkluzívny zájazd do Austrálie. A to nie je všetko. So sebou môžeš zobrať aj svoju kamošku. Súťaž prebieha do 30. septembra 2019. Spoločnosť ti bude robiť aj známa blogerka Barbora Bakoš. A keď nevyhráš, nezúfaj. Pre ďalšie výherkyne je pripravených 30 balíčkov vlasovej kozmetiky!

foto: Aussie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu