Tí, čo si lásku 14. februára vyznávajú radi, zvyčajne fantázii medze nekladú a snažia sa užiť si tento deň tak, aby naň spomínali ešte niekoľko najbližších týždňov. Aj vďaka romantickým Dedoles produktom môže byť deň zamilovaných výnimočný aj pre vás. 

Obrázok, na ktorom je ponožka

Automaticky generovaný popis
Obrázok, na ktorom je oblečenie, červené, ponožka, tmavé

Automaticky generovaný popis

Valentínske ponožky na veselší deň

Láska je v každom z nás a počas sviatku zamilovaných je ten správny čas, aby sme si ju preukazovali ešte viac. Šíriť lásku vždy a všade môžete vďaka veselým Dedoles ponožkám s motívom srdiečok, ktoré sú priam stvorené pre tých, ktorí sú zaľúbení a chcú lásku rozdávať všetkým okolo seba. Romantici si môžu dokonca vybrať vysoké ponožky alebo veselé ťapky.

Obrázok, na ktorom je textílie

Automaticky generovaný popis

Spodná bielizeň, v ktorej budete spolu dokonalo ladiť 

Ak sa trápite tým, akým kreatívnym darčekom prekvapíte svoju lásku, vyberte jej Dedoles produkty plné srdiečok. Na svoje si zaručene prídu muži aj ženy.

Romantický motív sa nachádza aj na spodnej bielizni. Muži majú na výber pánske boxerky či trenírky. Ženy sa zase môžu „osrdiečkovať“ vďaka vkusným nohavičkám alebo sa rovnako ako muži tiež potešiť pohodlnými trenírkami. Jemnejšia časť dvojice ich môže nosiť na spanie či ako bežné pohodlné domáce oblečenie. Pre tie dámy, ktoré nedajú dopustiť na komfotný pocit, sú tu veselé srdiečkové podprsenky. Štýlové podprsenky sú skvelé na cvičenie, ale aj na každodenné nosenie, pretože sú pohodlné a vyrobené z bavlny vhodnej aj pre citlivú pokožku.Pri veselých radovánkach či spoločnom trávení krásnych chvíľ na gauči budete spolu zaručene dokonalo ladiť.

Obrázok, na ktorom je ponožka

Automaticky generovaný popis

 Krabička pre zamilovaných 

Obrázok, na ktorom je text

Automaticky generovaný popis

Pokiaľ vám robí ťažkosti balenie darčekov, je tu ľahká pomoc. Prekvapte partnera krabičkou plnou lásky, ktorá poteší nielen svojim pekným balením, ale aj obsahom. Nájdete v nich dva páry srdiečkových ponožiek v červenej a modrej farbe, z ktorých je každá iná, no spolu tvoria dokonalý pár. 

Bezpečne a s láskou 

Ak chcete svoju lásku prekvapiť praktickým darčekom, ktorý chráni, no zároveň šíri lásku, vyberte jej antibateriálne rúško s motívom srdiečok. Takto aj ponurí outfit získa nový rozmer. Pred nasadením rúška si treba dôkladne umyť ruky vodou a mydlom. Nasaďte si rúško na nos a ústa, potom upevnite šnúrky okolo uší. Uistite sa, že vám rúško zakrýva nos i ústa, a že jeho spodná časť končí pod bradou. Ak je rúško príliš tesné alebo voľné, nastavte si pohodlnú dĺžku šnúrok pomocou regulátorov dĺžky.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu