Robo Opatovský prichádza po desiatich rokoch s autorským albumom a súčasne predstavuje jedinečný projekt Babské jazdy

0
239
Robo Opatovský

Spevák Robo Opatovský (52) neverí na náhody a tvrdí, že v živote stretávame ľudí nie náhodou, ale z konkrétnych dôvodov. Výsledkom jeho mnohých, a treba povedať, že inšpiratívnych zoznámení, je i nový album Nie som ideálny chlap.

Ak patríte k fanúšikom Roba Opatovského, zrejme vám neunikla informácia, že v najbližších dňoch uzrie svetlo sveta jeho nový album Nie som ideálny chlap. Reflektuje naň aj aktuálna novinka Šťastná, rovnako ako i už dlhšie avizované Babské jazdy. Tie štartujú ostrieľaný hudobník už v apríli v Bratislave a na tomto podujatí predstaví svojim fanúšičkám aj nový album.

Robo Opatovský

Rok plný noviniek

Robo Opatovský patrí k známym hudobným slovenským stáliciam, preto je až neuveriteľne, že posledný autorský album predstavil pred desiatimi rokmi. „Vydával som vianočné albumy, výberovky, mám na konte nespočetne spoluprác i s českými stálicami. Každú z piesní vnímam ako plnohodnotnú. Album Nie som ideálny chlap je o niečom inom. Je výsledkom mojej vyzretosti, vášni k hudbe, dlhoročného skladania piesní, fúzií práve s rôznymi hudobníkmi. Hudba ľudí spája a nepozná hranice či obmedzenia. Teší ma tá rôznorodosť, na mojom albume nevynímajúc. Medzi skladbami na novinke nájdete aj pieseň Pocta Cohenovi, ktorú som napísal v spolupráci s Danielom Hevierom. Nechýbajú na ňom ani moje najväčšie hity Muž a žena, Ruku na srdce, Je nad slnko jasné, Láska, ale ani hit Po čom ženy túžia, ktorý som naspieval spolu s Mariánom Čekovským,“ prezrádza o novom nosiči Robo Opatovský a vzápätí dodáva: „Moji verní fanúšikovia tieto skladby poznajú a po koncertoch za mnou často chodievali s otázkou, kde ich nájdu. Som rád, že už im môžem odpovedať – všetky sú na novom albume Nie som ideálny chlap,“ usmieva sa obľúbený interpret.

Robo Opatovský

Babské jazdy už čoskoro

Robo Opatovský avizuje vydanie nového albumu paralelne s projektom Babské jazdy. „Rád komunikujem s mojimi  fanúšičkami – osobne, na koncertoch, ale aj sociálnych sieťach. Na samotných vystúpeniach mávam až 95 % zastúpenie žien. Na minuloročnom turné som si všimol, že po koncertoch sa baby chcú a majú chuť ďalej baviť, tancovať, užiť si voľný večer, dať si drink s kamarátkami, skrátka predĺžiť si tú emóciu, ktorá v nich rezonuje. A tak som si pre ne pripravil šou na mieru. Spojenie hudby, tanca, zábavy. No s veľkým rešpektom aj ja sám očakávam, ako sa nový projekt ujme,“ teší sa z kroku do neznámeho slovenský hudobník.

Robo Opatovský

Babské jazdy začínajú 4. apríla v Bratislave, ich hymnou bude Opatovského dueto s Mariánom Čekovským Po čom ženy túžia. Súčasťou podujatí má byť tiež tanečný inštruktor, ktorý dámy zaučí do tajov latino tancov a po koncerte si nadobudnuté pohybové zručnosti môžu otestovať v praxi. Následne sa hudobníci presunú do Bojníc (12. apríl), Trnavy (20. apríl), Košíc (3. máj) a Žiliny (4. máj). Informácie o Robovi Opatovskom, novinkách i jeho Babských jazdách nájdete na

https://www.roboopatovsky.com/bio/. Vstupenky sú k dispozícii v limitovanom počte na Predpredaj.sk.

Pripravila: Andrea Čurná
Foto: archív R. O.

Robo Opatovský – Šťastná: 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu