Romantický útek na chatu vo Švajčiarsku

0
595
chata vo švajčiarsku julie caplin

Siedmy diel veľmi populárnej série Romantické úteky, ktorý vás tentoraz vezme na zasnežené vrcholky švajčiarskych Álp. Začína sa Chata vo Švajčiarsku, tak sa pohodlne usaďte, dajte si na stolček šálku horúcej čokolády alebo obľúbeného čaju, a začítajte sa.

Hlavná hrdinka Mína je trošku ako neriadená strela, no práve preto ju majú jej priatelia tak radi. O to viac je pre ňu šokujúce, keď ju muž, ktorého miluje, opustí práve pre jej nespútanú povahu. V hĺbke svojej duše však Mína verí, že šálka horúcej čokolády dokáže vyriešiť všetky problémy.

A tak sa jedného dňa zbalí a vyrazí za dobrodružstvom do Švajčiarska, pod zasnežené vrcholky Álp. Je odhodlaná dať svojmu životu novú šancu a znova v sebe zapáliť stratenú iskru. V útulnej horskej chate sa rozhodne riadiť jasnými pravidlami: litre horúcej čokolády sú povolené, muži sú zakázaní. Lenže hlava srdcu nerozkáže… Hlavne keď sa na scéne objaví príťažlivý Luke, pri ktorom sa Míne podlamujú kolená…

„Nádherné miesto, však?“ Voľnou rukou pohladil hladké leštené drevo zábradlia a viedol Mínu na prízemie.
„Áno, úplná rozprávka.“ Amélia tomu zjavne venovala veľa lásky, takže všetko vyvolávalo dojem domova a prívetivosti.
„Už si tu bola?“
„Nie, som tu prvýkrát. Moja…“ Mína chcela vysvetliť, že Amélia je jej krstná, ale Luke sa zaškeril a prerušil ju.
„No rozhodne nie naposledy. Všetci sme ako poslušné holuby, stále sa vraciame. Je to taký domov mimo domova. Na ako dlho si prišla? Na víkend?“
„Nie, na dva týždne.“

Chata vo Švajčiarsku je opäť odskúšaný a vydarený vzorec Julie Caplinovej…a napodiv, stále baví. Z opisov čokolád a rôznych maškŕt vám budú tiecť slinky, tak si pripravte vreckovky 🙂 Oddychovka, ktorá vás vtiahne, užívate si ju, nič neriešite a len čítate. Presne takéto majú byť príjemné knihy, pri ktorých prídete na iné myšlienky.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu