Rýchle tipy na vianočné darčeky

0
1255

Neviete sa rozhodnúť, čo kúpiť najbližším pod vianočný stromček? Možno si vyberiete jeden z našich tipov.

Pre vyznávačov hudby
Slúchadlá AKG snáď ani netreba nejako špeciálne predstavovať. Tento rok predstavili až päť modelov. Najvyššími v rade sú bezdrôtové N700NC, ktoré vám zakryjú celé uši a sú vhodné najmä na cestovanie. Na jedno nabitie vydržia až 20 hodín a disponujú technológiami na aktívne potlačenie hluku alebo práve naopak, aby ste nestratili kontakt s okolím. Odporúčaná cena 349 Eur.

Pre čistotných puntičkárov

Robotický vysávač 2v1 Samsung POWERbot VR05R5050WK zvládne vysávanie a mopovanie v jednom kroku. Pomocou integrovaného Wi-Fi a aplikácie pre smartfóny ho môžete ovládať aj na diaľku – spustiť, zastaviť, nastaviť viacnásobné rozvrhy upratovania i sací výkon. Kontrolovať môžete aj rýchlosť vytierania a prietoku vody. Vďaka 3400mAh batérii vie kontinuálne vysávať až 150 minút. Odporúčaná cena 399 Eur.

Obraz a umelecké dielo

Ak ste fanúšikom televíznej obrazovky a zároveň máte radi umenie, oceníte televízor Samsung The Frame. Televízor má skutočný rám, aký poznáte z obrazov, a môžete ho jednoducho zavesiť na stenu ako obraz. Keď ho nesledujete, prepne sa do Režimu umenie, v ktorom zobrazuje detailné fotoreprodukcie slávnych obrazov, umelecké fotografie alebo fotografie vašich blízkych. Ak si ho kúpite do 31. 12. 2019, zdarma získate vymeniteľný rám v hodnote až 129 Eur a štvormesačné predplatné v aplikácii Obchod s umením. Cena od 999 Eur.

Informačné centrum domácnosti

Chladnička Samsung Family Hub je spojením chladničky a informačného centra. Prostredníctvom Wi-Fi, Bluetooth a veľkého zabudovaného displeja budete mať pod palcom celú domácnosť. Displej vám sprostredkuje kalendáre všetkých členov domácnosti, umožní pripraviť si nákupný zoznam, nájsť nový recept, či sa len pozrieť prostredníctvom vnútorných kamier do chladničky. Vďaka prepojeniu s ďalšími zariadeniami získate kontrolu nad každým z nich. Jej celkový objem je až 593 l. Odporúčaná cena je 2 990 Eur.

Smartfón s perom

Samsung Galaxy Note10 ponúka až dve veľkosti – Note10 (6,3-palcová uhlopriečka) sa zmestí aj do menších ženských rúk, väčší Note10+ (6,8-palcová uhlopriečka) privítajú vyznávači veľkého displeja. Prepracované pero S Pen dostalo nové výkonné funkcie, vďaka ktorým si môžete zapisovať poznámky, v aplikácii Samsung Notes ručne písaný text okamžite prevádzať do digitálnej podoby a exportovať ho do mnohých rôznych formátov, či na diaľku ovládať fotoaparát. Note10 zároveň umožňuje tvoriť ohromujúce videá a fotografie v špičkovej kvalite. Cena od 949 Eur.

foto: Samsung

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu